Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Mutfaklarda Pratikliğin Markası

Mutfaklarda Pratikliğin Markası
Son yıllarda ailelerin yaşam tarzları değişirken, mutfaklar da bu değişime ayak uydurarak sadece yemek pişirilen alanların ötesine geçiyor.

 

Mutfaklar, evin diğer bölümleri kadar zaman geçirilen yaşam alanlarına dönüşüyor; mutfak tasarımları da buna göre şekilleniyor. Yeni teknolojilerin girmesiyle giderek daha konforlu ve misafirlerin ağırlandığı alanlar haline gelen mutfaklar, özellikle bayanların iş hayatındaki rolü arttıkça daha da fonksiyonel hale geliyor.

Kişisel zevklerini mutfağına yansıtmak isteyenler için tezgah seçimi ise büyük önem taşıyor. Çünkü tezgah, mutfağın bütün görünümünü tek başına değiştirebilen etkili bir unsurdur. Üstelik sadece görünümünü açısından değil, kullanım açısından da yadsınamaz bir öneme sahiptir. 

Mutfak tezgahının her yönden erişilebilirliği, tezgahın üzerinde dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilme özgürlüğü ve her şeyin elinizin altında olması tezgah kullanımını kolaylaştırıyor. 

Doğanın en sert minerallerinden bir olan kuvarsı üstün teknolojisiyle işleyen Çimstone, aşınma ve çizilmeye karşı dayanıklı yapısıyla tezgahınız üzerinde her türlü kesme işlemini gönül rahatlığıyla yapmanızı sağlıyor.

Doğal taşlardaki klasik seçeneklerin aksine zengin renk ve doku alternatifleri sunan Çimstone, günümüzün modern ve sade çizgilere sahip mutfakları ile uyum içinde eşsiz mekanlar yaratıyor. 

Ürün serisinde öne çıkan damar efektli ürünlerinin yanı sıra,  krem, bej, beyaz, vizon, kahve, gri tonlarında ve farklı dokulardaki ürünleriyle tik, venge, meşe, ceviz, abanoz gibi her tarz  mobilya, metal aksesuar ve inoks ürünlerle mükemmel bir uyum sağlarken cam, parlak lake kapakların ağırlıklı olduğu modern tasarımlarla da bütünlük sağlıyor.

Sağlık koşullarının büyük önem kazandığı mutfaklarda leke tutmayan, bünyesinde bakteri üremesine izin vermeyen Çimstone, hijyenik bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Suda çözülebilen nötr bir deterjan ile kolaylıkla temizlenebilen Çimstone tezgahlar,  temizlik giderlerinizden de önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlıyor.

Yayın Tarihi : 07.08.2017 : 15:51

Etiketler : haber    haberler    mutfak    çimstone    ben tv    kanalben       


Yorumlar

3993
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN