Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Katarcı'nın 'Yüz Doktor Yüz Hastalık' Kitabı Çıktı

Katarcı'nın 'Yüz Doktor Yüz Hastalık' Kitabı Çıktı
Hürriyet Sağlık Muhabiri, Köşe Yazarı ve Yazar Bülent Katarcı'nın uzun yıllarrır mesleğinde edindiği bilgileri derleyip, kaleme aldığı 'Yüz Doktor Yüz Hastalık' kitabı raflarda yerini aldı.

 

Yıllarını sağlık alanında önemli konulara değinip gündeme getirmeye adayan Katarcı'nın bu kitabı okuyucuya; konusunda uzman 100 İzmirli doktordan aldığı bilgileri bir rehber gibi sunuyor. Şifa arayan kişilere bir pusula gibi yol gösreren kitabı Katarcı şu sözlerle anlatıyor:

"Sağlık ve sağlıklı olmak. Hepimizin en çok istediği hep hayal ettiği bir konu bir başlık.

Bu, insanoğlunun var olduğu günden beri aradığı, bulmaya çalıştığı bir gerçek.

Günümüzde ise en büyük sorun yaşam şartlarının değişmesi, zorlaşması, yoğun bilgisayar ve araba kullanımı, hiç bitmeyen aksine artan stres sonucunda ortaya çıkan çeşitli sağlık sorunları.

Bunun yanında, bilgiye ulaşmanın, internet vs. sayesinde çok kolaylaşması ve ortada ciddi bir bilgi kirliliğinin olması. Neyin doğru, neyin yanlış olduğunu bilemez hale gelmemiz. Yani kişilerin sağlıkları ve sağlıklı kalabilmeleri için devasa bilgilere ulaşabilmesi. Diğer yanda, şu gerçeğin varlığı; İnternette bulunan bilgi ve yayınların yarısı yanlış, ama hangi yarısı onu ben de bilmiyorum.

İşte bu noktadan hareketle, yıllarını sağlık muhabirliğine adamış gazeteci olarak, 2 yılı aşan, uzun ve zorlu çalışmalarla sona geldim. Sağlık sistemimizdeki çok değerli, konusunda uzman İzmirli 100 doktorumuzdan topladığım bilgileri bir kitap haline getirdim. Bir başucu kitabı niteliğinde sizlerin görüşüne sunuyorum. İnşallah hiç ihtiyacımız olmaz, hep sağlıklı kalırız ama yine de bilgili olmalıyız. Hepimize sağlıklı ve mutlu günler diler, en derin sevgi ve saygılarımı sunarım."

Yayın Tarihi : 03.08.2017 : 12:53


Yorumlar

7874
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN