Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Alişan: Yorumlar Umrumda Değil

Alişan: Yorumlar Umrumda Değil
Şarkıcı Alişan, sosyal medyada kendisine yapılan yorumların umurunda olmadığını ve hakaret boyutundaki ithamlarla ilgili hukuksal süreci başlattığını söyledi.

 

 
Kasım ayında evleneceği Eda Erol ile ilgili, “Terliğimi ayağıma getirecek” ifadesini kullanan Alişan, medyada ve sosyal medyada uzun süre eleştirildi. 7. Büyük Ankara Festivali’nde dün sahne alan şarkıcı, sahneye çıkmadan önce yaptığı açıklamada, kendisine gösterilen tepkilere yanıt verdi. Sosyal medyada yapılan hakaret ve yorumların umurunda olmadığını ifade eden Alişan, şunları söyledi:
 
“Yaptığım açıklamalar sonrasında üzerime çok gelindiğini düşünüyorum. Sosyal medyada yapılan yorumlar veya hakaretler inanın hiç umrumda değil. Hakaret boyutunda olan ithamlarla ilgili hukuksal süreci zaten başlattım."
 
“DEĞİŞEN TEK ŞEY NİŞAN YÜZÜĞÜ”
 
3 yıl aradan sonra yeniden aynı festivalde Ankaralılarla birlikte olmanın gurur verici olduğunu ifade eden şarkıcı, “3 yıl sonra bende değişen tek şey nişan yüzüğü oldu. Burada bekar olan herkese de hayırlı bir kısmet diliyorum” dedi.

Yayın Tarihi : 02.08.2017 : 15:18

Etiketler : Alişan    Yorumlar    Umrumda    Değil    Hakaret    Boyutundaki    İthamlar    İçin    Hukuksal    Süreci    Başlattım    Magazin    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5742
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN