Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Burak Yılmaz: Trabzonspor İle Şampiyonluk Yaşamaya Geliyorum

Burak Yılmaz: Trabzonspor İle Şampiyonluk Yaşamaya Geliyorum
TRABZONSPOR’un transferi konusunda görüşmelere başlandığını duyurduğu Burak Yılmaz, yeniden bordo mavili takıma dönmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Yeniden bu forma altında bir şampiyonluk daha yaşamaya geliyorum” dedi.

 

Bordo mavili kulübe ait sosyal medya hesabı twitterdan paylaşılan videoda taraftarlara seslenen Burak Yılmaz, mutlu ve heyecanlı olduğunu dile getirerek şunları söyledi:
 
“Bugün kulübümüzün 50’nci yıldönümü.Trabzonsporumuz 50 yaşında. Çok mutluyum, gururluyum ve heyecanlıyım. 50’nci yılımızda üzerime düşen görevi layığıyla yapıp, bugün itibariyle Trabzonsporluyum. Şükürler olsun ki hem ülkeme hem de Trabzonspor’a geri dönüyorum.
 
Sizlerle birlikte yeniden bu forma altında bir şampiyonluk daha yaşamaya geliyorum.
 
Bu hedef, düşünce ve arzuyla geliyorum. Sizlerde lütfen 50’nci yılımızda taraftarlar olarak hem maddi hem de manevi olarak desteğinizi esirgemeyin. Forma ve kombine satışlarında bizlerin yanında olun. Her zaman desteğinizi hissettirdiniz ama bu sene başka bir sene. Bizler de sizleri mutlu etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Yakında görüşmek üzere” ifadelerine yer verdi.

Yayın Tarihi : 02.08.2017 : 14:33

Etiketler : Burak    Yılmaz    Trabzonspor    İle    Şampiyonluk    Yaşamaya    Geliyorum    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9147
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN