Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Cristiano Ronaldo'ya Hapis Şoku.

Cristiano Ronaldo'ya Hapis Şoku.
Katalan basını Cristiano Ronaldo'nun vergi kaçakçılığı iddiasıyla açılan davada 15 yıl hapis cezası ve 75 milyon euro para cezası riskiyle karşı karşıya olduğunu yazdı. İşte Ronaldo'yu endişeye düşüren davanın detayları.

 

Sport ve Mundo Deportivo'da yer alan haberlerde Cristiano Ronaldo'nun imaj haklarıyla ilgili olarak kurduğu bir şirket vasıtasıyla 14,75 milyon euro vergi kaçırdığı iddiasıyla yargılandığı davanın başladığı ve Portekizli yıldızın mahkemede iddiaları reddettiği bilgisi verildi.

La Cadena Cope radyosunda yayınlanan El Partidazo programında davayla ilgili yapılan açıklamada Ronaldo'nun gelirlerini saklayarak 4 suç işlediği öne sürüldü. Konuyla ilgili yapılan programda Ronaldo'nun işlediği suçlardan 3'ünün ağır cezayı gerektirdiği öne sürülürken Portekizli oyuncunun neyle karşı karşıya olduğunu bildiği bu nedenle de Ronaldo'nun endişeli olduğu savunuldu.

Eğer Ronaldo hazineyle anlaşmaya varır ve suçu kabul ederse 28 milyon euro ve 3 yıl hapis cezası alacak. Muhtemelen de hapis cezası para cezasına çevrilecek. Ancak Ronaldo kesinlikle vergi kaçırdığı iddialarını reddediyor. Bu nedenle de Maliye'yle anlaşmaya yanaşmıyor. Masum olduğunu savunan Ronaldo bu şekilde 75 milyon euro para cezası ve 15 yıl hapis cezası riskini de almış oldu.

Yayın Tarihi : 01.08.2017 : 17:01

Etiketler : cristiano ronaldo    hapis    vergi kaçırma       


Yorumlar

3355
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN