Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başvurular Başladı

Başvurular Başladı
Buca Belediyesi, engelli vatandaşların çalışma hayatında önünü açmak ve iş fırsatları yaratmak için Konak Rotary Kulübü işbirliği ile KOSGEB Girişimcilik Eğitimi başlatıyor. 14-17 Ağustos tarihlerinde 4 gün sürecek eğitimler için 9 Ağustos'a kadar Çamlıkule Semt Evi'ne başvurmak gerekiyor.

 

Buca Belediyesi ve Konak Rotary Kulübü işbirliği Buca'da yaşayan ve kendi işini kurmak isteyen engelli vatandaşlar için bir fırsat yarattı. Buca Belediyesi, engelli bireylerin yaşamdan kopmayıp, çalışma hayatına katılması için KOSGEB Girişimcilik Eğitimi düzenleyecek. Konak Rotary Kulübü işbirliği ile gerçekleştirilecek eğitimler Buca Belediyesi Çamlıkule Semt Evi'nde 14-17 Ağustos 2017 tarihleri arasında 4 gün boyunca verilecek. Toplam 32 saat verilecek eğitimler sonunda KOSGEB Girişimcilik Eğitimini tamamlayan engelli vatandaşlar hayallerini gerçekleştirmek için bir adım atmış olacak.

KOSGEB Girişimcilik Eğitimine katılıp kendi işini kurmak isteyen engelli vatandaşların 31 Temmuz- 9 Ağustos 2017 tarihleri arasında Çamlıkule Semt Evi'ne başvurması yeterli olacak.

Yayın Tarihi : 29.07.2017 : 11:17

Etiketler : buca belediyesi    kosgeb    konak rotary       


Yorumlar

8377
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN