Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Selvitopu Ve Yıldız, Kılıçdaroğlu’nu Ziyaret Etti

Selvitopu Ve Yıldız, Kılıçdaroğlu’nu Ziyaret Etti
Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Karabağlar CHP İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

 

Ziyareti sırasında Karabağlar Belediyesi’nin ilçede gerçekleştirdiği projelerle ilgili Genel Başkanı bilgilendiren Muhittin Selvitopu, önümüzdeki günlerde açılış ve temel atma törenleri gerçekleştirilecek pazaryeri, kültür merkezi ve park açılışları için de Kılıçdaroğlu’nu Karabağlar’a davet etti. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ilçede hem yapımı tamamlanan çalışmalarla ilgili hem de önümüzdeki süreçte gerçekleştirilecek projelerle ilgili Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na ayrıntılı bilgi verdi. Karabağlar Belediyesi’nin önem verdiği projeleri arasında yer alan ve 32 bin metrekarelik bir alana kurulacak ’Gençlik Merkezi’yle ilgili projeyi de görselleriyle birlikte Kılıçdaroğlu’na tanıttı.
 
Görüşme sırasında Kılıçdaroğlu’nu Karabağlar’da ağırlamaktan çok büyük memnuniyet duyacaklarını da belirten Selvitopu, yapımı tamamlanan ve önümüzdeki günlerde açılması planlanan ’Şehitler Parkı’, Tahsin Yazıcı Mahallesi’ndeki Karabağlar’ın en büyük kültür merkezi ile ihalesi gerçekleştirilen ’Yaşar Kemal Mahallesi Kapalı Pazaryeri’ temel atma törenleri ve yeniden düzenleme çalışmaları devam eden ’Barış Selçuk Parkı’nın açılışına davet etti.
 
CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız ise ilçe ile ilgili referandum sürecini değerlendiren bir rapor ile ilçe başkanlığının faaliyetlerini Kılıçdaroğlu’na sundu.

Yayın Tarihi : 28.07.2017 : 15:28

Etiketler : Selvitopu    Yıldız    Kılıçdaroğlunu    Ziyaret    Etti    Bölge   


Yorumlar

1285
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN