Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bir Tatlı Huzur Almaya Geldi

Bir Tatlı Huzur Almaya Geldi
İZMİR’in Buca ilçesindeki Sosyal Yaşam Kampüsü’nde ikinci baharlarını yaşayan huzurevi sakinleri, kendilerini ziyaret ederek sofralarına konuk olan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile keyifli bir gün geçirdi.

 

 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Buca Tınaztepe’de 65 bin metrekare alan üzerine kurulan ve içinde huzurevi, engelli eğitim merkezi, rehabilitasyon merkezi, çocuk ve gençlik merkezi ile yüzme havuzu, spor salonu ve aşevi gibi bölümler bulunan, Türkiye’de ilk olduğu belirtilen sosyal yaşam kampüsünü ziyaret ederek, tesisin işleyişi ve faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Öğle yemeğini huzurevi sakinleriyle birlikte yiyen Başkan Aziz Kocaoğlu, ardından tesisin kafeteryasında tavla eşliğinde keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Yeni huzurevinde sağlıklı ve konforlu bir yaşam olanağı sunulduğunu görmekten ve gülen yüzlerle karşılaşmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Başkan Kocaoğlu, kampüsün diğer bölümlerini de gezdi.
 
BU MODEL TÜRKİYE’YE YAYILACAK
 
Kampüs çatısı altında hizmete giren Aşevi’ni gezdikten sonra Çocuk ve Gençlik Merkezi ile spor salonu ve yüzme havuzunu da inceleyen Başkan Kocaoğlu, "İzmir Sosyal Yaşam Kampüsü, Büyükşehir Belediyesi’nin insana ve yaşama verdiği değeri yansıtması adına çok önemli bir sembol. Yediden yetmişe, her yaştan, her kesimden insana hizmet veren bu tesis her geçen gün daha da gelişiyor, taşlar yerine oturuyor. Burada kurduğumuz modelin benzer örnekleriyle yakında tüm Türkiye’ye yayılacağına inanıyorum" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 23.07.2017 : 09:14

Etiketler : Bir    Tatlı    Huzur    Almaya    Geldi    Bölge   


Yorumlar

2607
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN