Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ünlü İsimlerin Deprem Gecesi

Ünlü İsimlerin Deprem Gecesi
Ege Denizi'nin Muğla açıklarında saat 01.31'de 6,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

 

Depremin merkez üssü Kos. Özellikle Bodrum ve Datça depremden etkilendi. Şiddetli depremde can kaybı yaşanmadı. Tatilini Bodrum'da geçiren ünlü isimler büyük panik yaşadı. Deprem gecesinden fotoğraf paylaşan ünlü isimler, korkularını şu sözlerle dile getirdi.

Tatilini Bodrum'da geçiren ünlü isimler büyük panik yaşadı. Deprem gecesinden fotoğraf paylaşan ünlü isimler, korkularını şu sözlerle dile getirdi.

BERNA LAÇİN

Saat:3.40 Deprem korkusundan Tontonla yatak odasına inemedik, kendimize kapı ağzına yer yatağı yaptık... Yer yatağını da pek severim de şu artçılar korkutmasa! Bakalım uyuyabilecek miyiz? Allah'a emanet artık

SEREN SERENGİL

Korkunç bir sarsıntıydı havuz taşacak gibi oldu eve yeni gelmiştik ayakta zor durabiliyorduk panikte var tabii… Bahçede evden uzaklaşıp bitmesini bekledik. Köpeklerden biri eve saklanmıştı girdim onu çıkardım, bir daha da eve girmedik bahçede yattık. Arayan soran merak eden herkese teşekkürler iyiyiz ama çok korktuk.

HADİSE

Dün gece Bodrumda depremi hisseden, korkan herkese geçmiş olsun. Öyle sallandı ki evimiz, kendimizi nasıl evden dışarı attık anlatamam. Aklıma geldikçe korkuyu yeniden hissediyorum. Ve şükrediyorum, ailem yanımda. Bu resmi de ablam çekmiş, hepimiz dışarda yastıklar üzerinde uyurken. Ülkemizde ağır depremleri yaşayanları konuştuk gece ve yaşadıkları korkuyu az olsa da hissedebildik bizde. Allah ülkemizi daha fazla depremlerden korusun inşallah. Ve yaşanan depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için dua ettik, mekânları cennet olsun.

 

 

 

Yayın Tarihi : 21.07.2017 : 10:55

Etiketler : ünlü    sanatçı    hadise    seren serengil    berna laçin    deprem    korku   


Yorumlar

5407
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN