Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kuşadası’nda Eski Otel Binasında Yangın

Kuşadası’nda Eski Otel Binasında Yangın
Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde, geçmişte otel olarak kullanılan boş binada çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle 1 saatte söndürüldü.

 

Alacamescit Mahallesi, Sönmez Sokak’taki geçmiş yıllarda uzun süre otel olarak kullanılan 4 katlı binada, bugün saat 10.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevler kısa sürede büyüdü. Dumanları farkeden mahallelinin ihbarı üzerine gelen itfaiye ekipleri su sıkarak alevleri 1 saatte söndürdü. Atıl durumda olduğu için uçucu ve uyuşturucu madde bağımlıları tarafından kulanıldığı ileri sürülen binada haftada iki, üç kez yangın çıktığını belirten mahalle sakinleri, "Polis ekipleri, gelip, burada yatıp, kalkan kişileri toplayıp götürüyor. Ancak, aradan bir süre geçmeden tekrar gelip, kapıyı pencereyi kırıp, bir şekilde içeri girip, kalıyorlar. Yangına da büyük ihtimalle bu kişiler neden olmuştur. Hepimizin çocuğu var, bizlere de zarar verirler diye bir şey de diyemiyoruz" dedi.
 
Yangın çıkan otelin, iş yapmadığı için bir süre önce kapatılıp, yerine konut yapılmak istendiği, ancak imar durumu uygun olmadığı için atıl durumda kaldığı öğrenildi.

Yayın Tarihi : 17.07.2017 : 14:19

Etiketler : Kuşadasında    Eski    Otel    Binasında    Yangın    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1843
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN