Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karabağlar’da Araç Filosu Güçlendi

Karabağlar’da Araç Filosu Güçlendi
KARABAĞLAR Belediyesi tarafından, ilçeye daha iyi hizmet verebilmek ve kentin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak amacıyla alınan 6 yeni araç, müdürlüklere teslim edildi.

 

 
Gediz’de bulunan Karabağlar Belediyesi Şantiyesi’nde düzenlenen araçların tanıtımına Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Başkan yardımcısı Hüseyin Hepşengünler, birim müdürleri ve çalışanlar katıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden hibe edilen 1 konteyner yıkama aracı, 1 moloz toplama aracı, 1 arazöz ile Karabağlar Belediyesi’nce alınan 2 adet bom aracı ve 1 çekici (TIR) yanında lowbet ve 20 metreküplük havuz kasasını yakından inceleyen Başkan Selvitopu, araçların Karabağlar halkına hayırlı olması temennisinde bulundu.
 
Alınan bu araçların yanı sıra zaman içerisinde yenilemeler yaparak araç parkını güçlendirmeyi hedeflediklerini belirten Başkan Selvitopu, "Dar bütçemiz olmasına rağmen araç parkımızda herhangi bir eksiklik olmamasına dikkat ediyoruz. Bu araçlar sayesinde çalışanlarımız daha rahat çalışabilecekler. Hem de hizmetler daha süratli yerine gelebilecek. Karabağlar halkına hayırlı olsun. Güle güle kullanılsın. Daha çağdaş, daha yaşanabilir, iyi tasarlanmış bu kentin yapılanmasına olanak tanıyan ve teknik kapasitemize güç katan araçlarımız, müdürlüklerimizin çalışmalarına yeni bir heyecan katmıştır. Ayrıca bu araçlarımızın belediyemize katılımıyla Karabağlar halkımıza etkin bir biçimde hizmet vermeyi sürdüreceğiz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 12.07.2017 : 13:08

Etiketler : Karabağlarda    Araç    Filosu    Güçlendi    Bölge   


Yorumlar

2471
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN