Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kendisini Yakalayan Polise Silah Çekip, Kolunu Isırdı

Kendisini Yakalayan Polise Silah Çekip, Kolunu Isırdı
Bursa’da çaldığı bir otomobilin içerisinde uyuya kalan,18 farklı suçtan aranan 27 yaşındaki Yunus Tosun, polis ekiplerine silah çekti. Tosun, kendisini etkisiz hale getirmeye çalışan bir polis memurunun da kolunu ısırarak yaraladı.

 

Bursa Emniyet Müdürlüğü Osmangazi İlçe ekipleri devriye gezerken, merkez Osmangazi ilçesi Hamitler Mahallesi üzerinde plakası olmayan park halindeki bir otomobilin içerisinde birinin yattığını gördü. Polis,otomobilin kapısını açmasıyla uyanan şüpheli, belindeki silahı çekerek polislere doğrulttu.
 
POLİS MEMURUNNU KOLUNU ISIRDI
 
Polis ekipleri, 18 farklı suçtan aranan ve 11 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan Yunus Tosun’u etkisiz hale getirip silahını aldı. Bu sırada sinirlenen Tosun, kendisini sakinleştirmeye çalışan bir polis memurunun kolunu ısırarak yaraladı. Elleri kelepçelenen Yunus Tosun, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Tosun’un, hırsızlık, gasp, adam yaralama, yankesicilik, evrakta sahtecilik gibi 18 farklı suçtan aranması olduğu ve 11 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu öğrenildi.

Yayın Tarihi : 11.07.2017 : 10:59

Etiketler : Kendisini    Yakalayan    Polise    Silah    Çekip    Kolunu    Isırdı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7540
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN