Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bodrum’da Köpek Irkları Yarıştırıldı

Bodrum’da Köpek Irkları Yarıştırıldı
BODRUM’da, bu yıl beşincisi düzenlenen Ulusal Irk Standartları Yarışması’na (CAC) toplam 100 köpek jürinin karşısına çıkarıldı.

 

Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu (KIF) tarafından Akçaalan Mahallesi’ndeki Countryranch Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenen yarışmaya, kayıt yaptıranların köpeklerine mama dağıtıldı. Sonja Yılmaz anısına yerli ve yabancı ırklardan köpeklerin getirildiği yarışmada köpekleri, Ozan Belkıs, Cem Sütunç, Bülent Mutlu, Fatih Çokcan, Pars Kibarer, Adnan Üke, Natalya Ceran, Juliana Sütunç ve Fehim Kaptanoğlu değerlendirdi.
 
Farklı kategorilerde ve değişik gruplarda düzenlenen yarışmalarda 21 ödül verildi. Daha sonra her kategorinin birincileri kendi aralarında yarıştırılarak genel bir birinci seçildi. Yarışmanın genel birincisi Gizem Aktaş’ın French Buldog (Fransız Buldogu) cinsi köpeği oldu. Aktaş’a kupasını KIF Asbaşkanı Ozan Belkıs verdi. Dereceye giren köpeklerin sahiplerine ise köpek maması, plaket ve kupa verildi. Yarışmaya Suudi Arabistan’ın tanınmış bir ailenin oğlu olan Mohammad Salman Alhokair de ’Kleinspitz’ cinsi köpeğiyle katıldı.

Yayın Tarihi : 09.07.2017 : 15:22

Etiketler : Bodrumda    Köpek    Irkları    Yarıştırıldı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6977
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN