Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ebru Polat: Bir Kadına Aşık Olabilirim

Ebru Polat: Bir Kadına Aşık Olabilirim
Ebru Polat, hakkında merak edilenleri anlattı, çarpıcı açıklamalarda bulundu!

 

Ebru Polat hukuk mevzunu. Şu sıralarda psikoloji master’ı yapıyor. “Kendimi seksi bulmuyorum, güzel de değilim” diyor ve ekliyor, “Hem kadınlar hem de erkekler benimle birlikte olmak istiyor. Zaten ben de cinsiyeti olmayan biriyim...” Polat, hakkında merak edilenleri Posta'dan Canan Danyıldız'a anlattı...

* Genç kızlara örnek olan biriyim. Yüksek lisans yapıyorum. Herkese eğitimin önemini anlatıyorum. Hiçbir erkeğin eline bakmayacaksın. Sayemde birçok kız okula döndü. Ben kimse için işimi bırakmam. Erkeklere güvenmem.

* Ceza avukatıyım, bir yıl da çalıştım. Ama şov işi ciddiyet kaldırmaz. Ciddi durursan, “Git avukat ol” derler. Şarkıcılık herkese hitap eder.

* Hayat bir oyun. Küçüklüğümde avukat olmak istiyordum, oldum. Psikoloji okumak istedim, okuyorum. Şarkıcı olmayı da istedim, oldum. Niye tek bir şeyle sınırlı kalayım ki? İleride de huzur evi açmak istiyorum.

* Babam küçüklüğümden beri bana karışmaz. Annemse kontrol düşkünü! Üniversitede istediğim bölümü kazanamadığımda, korkudan yalandan intihara kalkışmıştım...

* Bir iş adamı. Birkaç gün önce bir restoranda elinde şampanyayla garson geldi. Bir beyefendi göndermiş, “Alkol içmiyorum” dedim, yolladım. Şampanya yolladığı için yanaşacak sanıyordum. Ama kalktı gitti. Hesabı da ödemiş! Kızdım. Bir iki gün bekledim, Instagram’dan da yazmadı. Sonra aynı restorana gittim. Beş-altı gündür görüşüyoruz. Her gün çiçek yolluyor. Ama ev botanik bahçesine döndü, “Gönderme artık, nefes alamıyorum” dedim.

* Lezbiyen bir kitlem var, biseksüeller de var. Bana çıplak fotoğraflarını yolluyor kadınlar. “Seninle birlikte olmak için her şeyi yaparım” diyenler var. Kırmamak için gülücük atıyorum. Heteroseksüelim ama bazen çok güzel kadınlar yazıyor. Hayran kalıyorum. Büyük konuşmam. Bir kadına da aşık olabilirim, sevebilirim. İki kadın birbirini sevebilir.

* Erkek arkadaşıma pahalı şeyler almam, pintiyimdir. Çok aşık olursam belki bir gömlek...

Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 08.07.2017 : 11:12

Etiketler : ünlü    Heteroseksüelim    ebru polat    ünlü    şarkıcı    psikoloji master    Lezbiyen       


Yorumlar

9484
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN