Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Piriştina’ya Babalar Günü Sürprizi

Piriştina’ya Babalar Günü Sürprizi
İzmir’in Buca ilçesinde, küçük yaşta babalarını kaybeden 20 çocuk, Babalar Günü nedeniyle Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’yı ziyaret etti. Ellerindeki hediyeler ve pasta ile gelen 3 ile 12 yaş arasındaki 20 çocuk, babasız olmanın burukluğunu Başkan Piriştina ile giderdi.

 

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Babalar Günü öncesinde makamında küçük konuklarını ağırladı. Yaşları 3 ile 12 arasında değişen 20 çocuk, Başkan Piriştina’nın Babalar Günü’nü kutladı. Babalarını küçük yaşta kaybeden 20 minik hemşerisinin bu sürprizi karşısında önce duygulanan Başkan Piriştina, ziyaretin ilerleyen dakikalarında keyifli anlar yaşadı.
 
Ellerinde pastaları ve ’Babalar Günün kutlu olsun babacığım’ yazan hediye resimleriyle makam kapısında beliren 20 küçük Bucalı, Başkan Levent Piriştina’yla birlikte pasta kesti.
 
Miniklerin kendi elleriyle yaptıkları resimleri hediye etmesiyle babalık mutluluğu katlanan Başkan Piriştina’da onlara hediyeler verdi.
 
Renkli görüntülere sahne olan ziyaret karşısında önce duygulanan, sonrasında ise neşeli anlar yaşayan Başkan Levent Piriştina, "2 çocuğum vardı, şimdi sizlerle 22 oldu. Bana bu payeyi layık gördüğünüz ve kutlamaya geldiğiniz için çok gururluyum, onur duydum. İnşallah sizler de büyüyünce anneler ve babalar gününü sevdiklerinizle doya doya yaşarsınız" dedi.
 
Makam masasını çevreleyen çocuklarla bol bol fotorğaf çektiren Başkan Piriştina, tüm babaların babalar gününü çocuklarla birlikte kutladı.
 
 

Yayın Tarihi : 17.06.2017 : 10:47

Etiketler : Piriştinaya    Babalar    Günü    Sürprizi    Bölge   


Yorumlar

8584
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN