Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


TAKEV'de Mezuniyet Sevinci

TAKEV'de Mezuniyet Sevinci
TAKEV Okulları, lise eğitimini tamamlayan 106 mezununu hayata uğurladı.

 

TAKEV Fen ve Anadolu Lisesi’nin 2017 mezunlarına seslenen Okul Kurucu Temsilcisi Nur Yaraş, “Eğitim anlayışıyla, atmosferiyle, akademik içeriği ile, zenginleştirilmiş müfredatıyla karakterinizi şekillendiren bir okuldan mezun oluyorsunuz. TAKEV Türkiye’nin en iyilerinden. Bu şansı hayatınız boyunca kullanın" dedi.
 
 
Genel Müdür Gönül Ketenci de "Yaşam başarısı için en yüksek donanımlarla hayata atılıyorsunuz. Ancak 20 yıl sonra bu heyecanlı saatleri unutup bu günleri özlemle anacaksınız" diye konuştu.
 
Duygusal anlara sahne olan törende 2016-2017 eğitim öğretim yılında Fen Lisesi’nden birincilikle mezun olan Ece Derin Aydın  ile Anadolu Lisesi’nden birincilikle mezun olan Utku Budak okul kütüğüne isimlerini çaktı. Fen Lisesi’nden derece ile mezun olan Ece Derin Aydın, Beste Özdeş, Ladin Toplu ile  ile Anadolu Lisesi’nden derece ile mezun olan Utku Budak,Eylül Ercandoğu ve Gül Duman plaketlerini Kurucu Temsilcisi Nur Yaraş, Genel Müdür Gönül Ketenci ve Yönetim Kurulu Üyesi Gül Süloş’tan almanın onurunu yaşadı.

Yayın Tarihi : 16.06.2017 : 16:44

Etiketler : takev    nur yaraş    mezuniyet    TAKEV Fen ve Anadolu Lisesi       


Yorumlar

3427
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN