Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çeşme Hem Bayrama Hem Sezona Hazır

Çeşme Hem Bayrama Hem Sezona Hazır
Çeşme Belediyesi olarak, bayram tatiline de sezona da hazır olduklarını ifade eden Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, festival ve etkinliklerle dolu bir yaz sezonu geçirileceğini söyledi.

 

 
Çeşme Belediyesi’nin bütün ekipleriyle ve her yönüyle yaz sezonuna hazır olduğunu vurgulayan CHP’li Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, Çeşme’nin dolu bir sezon geçireceğine inandıklarını belirterek turizmde yaşanan sıkıntılardan etkilenmeyeceklerini savundu.
 
Ramazan ayında doğal olarak boşluklar bulunduğunu anlatan Dalgıç, "Çeşme’nin bütün bölgelerinde yapılan, temizlik, yol çalışması, park, refüj düzenlemeleriyle sezona hazırlandık. İşletmeler de hazır. Çeşme’deki işletmelerin yüzde 99’u açıldı. Bayramı bekleyen veya yeni açılacak birkaç işletme var. Yaz sezonunu dolu dolu geçireceğimize inanıyorum. Bugün 5’inci Uluslararası Çeşme Open Satranç Yarışmamız başlıyor. Çok sayıda konuğumuzu ağırlıyoruz. Ardından 1-2 Temmuz’da Ilıca mahallemizde ’Ata’ya Saygı’ etkinliğimiz olacak. Ekim ayı ile birlikte diğer festivallerimiz başlamış olacak. Triatlon yarışmamız, 6-7 Ekim gibi gerçekleştirilecek. 4-5 Kasım tarihlerinde Velotürk Gran Fondo Bisiklet Yarışları’nın ikincisini gerçekleştireceğiz. Kayıtları başladı. Şimdiden yoğun talep var. Bu etkinlikler ve sonbaharda yapacağımız festivaller ile sezonu uzatmayı amaçlıyoruz" diye konuştu.
 
 

Yayın Tarihi : 12.06.2017 : 14:22

Etiketler : Çeşme    Hem    Bayrama    Sezona    Hazır    Bölge   


Yorumlar

3481
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN