Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


3 Kişiyi Öldürüp, Evi Ateşe Veren Zanlı Adliyeye Sevk Edildi

3 Kişiyi Öldürüp, Evi Ateşe Veren Zanlı Adliyeye Sevk Edildi
İzmir’in Bayraklı İlçesi’nde önceki gece Özkan Cengiz, babası Mehmet Cengiz ve Kadir Aslan’ı av tüfeğiyle öldürüp, cesetlerin bulunduğu evi ateşe veren ve polis tarafından yakalanan M.A., adliyeye sevk edildi. Emniyette ifade vermeyen hırsızlık ve uyuşturucu madde satmaktan sabıkalı M.A.’nın, cezaevinden 4 ay önce çıktığı, olay sırasında öldürdüğü kişilerle alkol aldığı belirlendi.

 

 
Bayraklı Refik Şevket İnce Mahallesi 2162/3 sokaktaki tek katlı bir evde önceki gece meydana gelen olayda, 26 yaşındaki M.A., iddiaya göre arkadaşı olan 31 yaşındaki Özkan Cengiz, babası 60 yaşındaki Mehmet Cengiz ve arkadaşı 22 yaşındaki Kadir Aslan’ı av tüfeğiyle öldürdü. Ardından da geride ipucu bırakmamak için evi ateşe verip kaçtı. Ancak görgü tanıklarının verdiği bilgiler sonrasında kimliği tespit edilen katil zanlısı, polisin takibiyle yakalandı.
 
Cinayet Büro Amirliği’ne götürülen katil zanlısı M.A. ile ilgili ayrıntılar da ortaya çıktı. Hırsızlık ve uyuşturucu madde satmak suçlarından sabıkası bulunan M.A.’nın, öldürdüğü Özkan Cengiz gibi cezaevinden yeni çıktığı saptandı. 4 ay önce cezaevinden çıkan M.A.’nın, olay sırasında evde bulunan, öldürdüğü kişilerle alkol aldığı da tespit edildi.
 
Emniyette susma hakkını kullanıp ifade vermeyen M.A.’nın, cinayeti tartışma sırasında mı işlediği yoksa başkaları tarafından mı azmettirildi araştırılmaya başlandı. M.A., işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.
 
TUTUKLANDI
İzmir’in Bayraklı İlçesi’nde, Özkan Cengiz, babası Mehmet Cengiz ve Kadir Aslan’ı av tüfeğiyle öldürüp, cesetlerin bulunduğu evi ateşe veren ve polis tarafından yakalanan M.A., sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 
 
 
 
 
 
 

Yayın Tarihi : 12.06.2017 : 12:16

Etiketler : Kişiyi    Öldürüp    Evi    Ateşe    Zanlı    Adliyeye    Sevkedildi   


Yorumlar

7217
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN