Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Emina Sandal: Eşimin Gölgesinde Kalmak İstedim

Emina Sandal: Eşimin Gölgesinde Kalmak İstedim
Mustafa Sandal’ın Sırp şarkıcı eşi Emina Sandal, “Türkiye’de Clark Kent, ülkemde Süpermen gibiyim. Bambaşka bir hayat yaşıyorum” diyerek eşinin önüne geçmek istemediğini söyledi.

 

Cadde'nin haberine göre, ülkesi Sırbistan’da bir mayo firması için objektif karşısına geçtiği fotoğraflarla gündem yaratan Emina Sandal, kendisini eleştirenlere tepki gösterdi. 
 
Popstar olduğunu söyleyen Sandal, “Kariyerim Süpermen gibi. Burada takım elbise içindeyim, orada kostümle uçuyorum. Türkiye’de Clark Kent, ülkemde Süpermen gibiyim. Bambaşka bir hayat yaşıyorum” diye konuştu.
 
Çekimler için eşinden izin istemediğini söyleyen şarkıcı, “19 yaşında ünlü oldum.  Ülkemdeki işler için eşimden izin almama gerek yok”diye konuştu.
 
Aşk evliliği yaptığı için Türkiye’ye geldiğini anlatan Sandal, “Öpüşme sahnelerinde oynar mısınız?” sorusuna, “Zaten oynadım. Ben sanatçıyım” yanıtını verdi. Eşinin önüne geçmek istemediğini dile getiren şarkıcı, “Mustafa’nın gölgesinde kalmak istedim. Kendi tercihim, hırsım yok” dedi. Sandal, eşinin klasik bir erkek olmadığını ve her gün kendisini öperek uyandırdığını da sözlerine ekledi. 
 
Kaynak: Habertürk

Yayın Tarihi : 12.06.2017 : 11:11

Etiketler : Mustafa Sandal    Sırp şarkıcı    eşi    Emina Sandal    ünlü    evli   


Yorumlar

8580




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN