Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karşıyaka’da Çamlıbel’le Devam

Karşıyaka’da Çamlıbel’le Devam
KADINLAR Voleybol 1. Ligi’nde geçen sezon altyapı patentli kadrosuyla Play-Off oynamayı başaran Karşıyaka’da Antrenör Tamer Çamlıbel, sözleşme yeniledi.

 

 
KADINLAR Voleybol 1. Ligi’nde geçen sezon altyapı patentli kadrosuyla Play-Off oynamayı başaran Karşıyaka’da Antrenör Tamer Çamlıbel, sözleşme yeniledi. Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda gerçekleşen törenle imza atan Çamlıbel, "Öncelikle geçtiğimiz sezon harika bir çalışma ortamı yaratan, adeta bir aile olmamızı sağlayan şube başkanımız Serkan Ergüven başta olmak üzere tüm yönetim kuruluna ve her zaman arkamızda olan büyük Karşıyaka taraftarına teşekkür ediyorum" dedi.
 
Yeni sezonda da taraftarın gurur duyacağı bir takım olacaklarını belirten Çamlıbel, "Bu sezon da geleceğin temellerini atacağımız yapılanma sürecimiz devam edecek. Altyapımızdan yetişen oyuncularımızın yanına uzun süre yeşil-kırmızı formaya hizmet edecek bir iki genç takviye edeceğiz. Yeni hedefimizi belirleyip yine Karşıyaka taraftarının gurur duyacağı bir ekip yaratacağız" diye konuştu. Şube Başkanı Serkan Ergüven ise, yeni sezonda Çamlıbel’e güvenlerinin tam olduğunu dile getirdi.

Yayın Tarihi : 08.06.2017 : 15:30

Etiketler : Karşıyakada    Çamlıbelle    Devam    Spor   


Yorumlar

4161
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN