Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Chp İzmir Gençleri Ağırladı

Chp İzmir Gençleri Ağırladı
Gençliğin istek ve sorunlarının duyurulması ve incelenmesi için kurulan Genç Fikirler Platformu, fikirlerine ve çalıştaylarına destek veren CHP İzmir İl Başkanlığını ziyaret etti.

 

 
Ziyarette konuşan Genç Fikirler Platformu Genel Koordinatörü Pınar Çırçır genç fikirlerin çok değerli olduğunu vurgulayarak, "Gençlerimiz her alanda var ama onların sorunları, ihtiyaçları nelerdir, ne yapmak gerekir bunu öğrenmek ve çözmek için bu platformu arkadaşlarımız hayata geçirdi. Platform içinde çalışan genç arkadaşları 3 günlük kampta buluşturarak, bu çalıştay kampında kendileri tartışsın, kendilerinin öncelik gördükleri konular hakkında birlikte karar versinler değerlendirsinler istedik" dedi. Kampın sadece çalıştay amaçlı değil gençlerin bir araya gelmesini, birbirleriyle tanışmaları amaçladığını belirten Çırçır, "Çalıştay kampında emeği geçen herkese şahsım adına çok teşekkür ederim. Umudumuz olan gençlere yol açabildiysek ne mutlu bize, umudumuz gençlerde ve bu süreçten sonra gençlerin sesi olmaya devam edecek, onları bir araya getirecek başka etkinliklerle yolumuza devam edeceğiz" dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Başkanı Asuman Ali Güven, CHP’nin gençlerin en çok tercih ettiği ve gençlerin fikirlerini özgürce söyleyebildikleri bir parti olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:
 
"Bizim, AKP’nin getirmeye çalıştığı ve geleceğimizi ipotek altına alacak, ülkeyi bölünmenin eşiğine getirecek olan başkanlık sistemine karşı çıkışımızın en büyük sebebi, gençlerimizin ve ülkemizin geleceğidir. Bu yolda ülkemizin karanlığa gömülmemesi, tek adamın dikta yönetimine mahkum olmaması, gençlerimizin bizim olmayan savaşlarda cephelerde savaşta değil, ülkemiz için bilim, fikir ve proje ürettikleri üniversitelerde olmaları için direniyoruz. Atatürk cumhuriyetinin ve parlamenter sistemimizin devamı için verdiğimiz bu mücadelede siz gençlerimize de çok güveniyoruz. Karanlığı yenecek, AKP’nin çıkar oyunlarını bozacak, diktaya geçit vermeyecek olan siz gençlerimizsiniz. Sizler ne kadar iyi eğitim alırsanız, farklı fikirler üretirseniz, Atatürk’e ve cumhuriyete ne kadar çok sahip çıkarsanız kurtuluşumuz da o kadar çabuk olacaktır. Bu bağlamda kurduğunuz Genç Fikirler Platformu’nun her çalışmasını desteklemeye, ihtiyaç duyduğunuz her yardımı yapmamaya hazırız. İl Başkanlığımıza gerçekleştirdiğiniz ziyaretten içinde hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor ve tüm çalışmalarınızda başarılar diliyorum."

Yayın Tarihi : 11.01.2017 : 13:33

Etiketler : Chp    İzmir    Gençleri    Ağırladı    Bölge   


Yorumlar

3648
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN