Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İl Milli Eğitim Müdürü’nün Tatil Tweetine Yorum Yağdı

İl Milli Eğitim Müdürü’nün Tatil Tweetine Yorum Yağdı
İzmir’de kar yağışının ardından don ve buzlanma beklenmesi nedeniyle eğitime 1 gün süreyle ara verilmesi, öğrencilerde şaşkınlıkla birlikte memnuniyet yarattı. Hava sıcaklığının 7 derece olmasına rağmen okullar tatil olunca İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi’ye tweet atan öğrenciler, ''Ne desem boş, mutluluktan kar yiyorum şu an teşekkürler'' dedi.

 

 
İzmir’de beklenen don ve buzlanmanın ulaşımı tehlikeye düşüreceğini değerlendiren İzmir Valisi Erol Ayyıldız, eğitime bugün 1 gün süreyle ara verilmesine karar verdi. İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi kararı, "Kar yağışı dolayısıyla oluşan don ve buzlanma nedeniyle ulaşım güvenliği bakımından eğitim öğretime Çarşamba günü ara verilmiştir" tweeti ile duyurdu. Yahşi’nin tweeti 2 bin 218 kez paylaşıldı, 4 bin beğeni ve 708 yorum yapıldı. Tatil haberini alan öğrenciler yaşadıkları şaşkınlığı ve memnuniyeti Ömer Yahşi’nin attığı tweete yaptıkları yorumlarla ifade etti.
 
Bazı yorumlarda Ömer Yahşi’ye Vali diye hitap edilmesi dikkat çekti.
 
@itsmecagri_ kullanıcısı twitter’da fenomen olan bayrak asan amca fotoğrafına Ömer Yahşi’nin fotoğrafını ekleyerek, "Helal olsun koca yürekli adam as bayrakları bu fırsat kaçmaz" yorumunu yaptı.
 
@mrsshunterr kullanıcısı ise, ellerle oluşturulmuş bir kalbin içine Ömer Yahşi’nin fotoğrafını koyarak, "Mutluluk denince akla hemen onun adı gelir" yorumunu yaptı.
 
Diğer yorumlar ise şöyle:
 
"@mjbillieejean Hocam tuttuğunuz altın olsun.
 
@Cnkbynkra Parti kur oy verelim
 
@princeofcyka Vali amca adamsın adam tanımıyorum ama olsun
 
@karensarsilmaz Bu mesajı 12 senedir bekliyordum çok teşekkürler vali bey amca
 
@uqurtanriover Ne desem boş mutluluktan kar yiyorum şu an teşekkürler
 
@susiselimemur Ya sen ne tatlı ne tontiş bir valisin. Allah seni bizim başımızdan eksik etmesin. İzmir’in koca yürekli Valisi Ömer Yahşi."

Yayın Tarihi : 11.01.2017 : 11:56

Etiketler : İl    Milli    Eğitim    Müdürünün    Tatil    Tweetine    Yorum    Yağdı    Bölge   


Yorumlar

8187
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN