Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP’li Belediyeler İktidar Çalışmaları İçin Toplandı

CHP’li Belediyeler İktidar Çalışmaları İçin Toplandı
Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği’nin toplantısında yaptığı konuşmada, dernek olarak CHP’yi iktidara taşımak için çalıştıklarını söyledi.

 

 
Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’un katılımıyla Edirne’de toplandı. Toplantıya çok sayıda CHP’li belediye başkanı katıldı. Dün (salı) CHP’li Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen Akademi SODEM toplantısı Freidrich Ebert Stiftung (FES) işbirliğiyle gerçekleştirildi. Açılışta konuşan SODEM ve CHP’li Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Akademi SODEM’deki hocaları dinlemenin kendilerine keyif verdiğini söyleyerek, "Hep birlikte CHP’yi iktidara taşımaya yardımcı olacak çalışmalar gerçekleştirmek istiyoruz. Bugün bizi yalnız bırakmayan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Seyit Torun’a, bizimle işbirliği yapan FES’e ve ev sahibi Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan’a çok teşekkür ediyorum" dedi.
 
Akademi SODEM, Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi, Prof. Dr. Korel Göymen’in ’Küresel Eğilimler ve Yerel Yönetimlere Yansımaları’ sunumuyla başladı. Gün boyu devam eden toplantıda ’Kent, Kır ve Kıyı’ başlığıyla Faruk Göksu bir sunum yaptı. Toplantı, Şükrü Küçükşahin’in ’Medyanın Güncel Durumu’, Onur Eryüce’nin ’SODEM’in Uluslararası İşbirliği’ konularında yaptıkları sunumlarla devam etti. Toplantı, Bekir Ağırdır tarafından ’Veriye Dayalı İdarede Yeni Yöntemler’ sunumuyla tamamlandı.

Yayın Tarihi : 30.11.2016 : 10:22

Etiketler : Chpli    Belediyeler    İktidar    Çalışmaları    İçin    Toplandı    Bölge   


Yorumlar

7570
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN