Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kısık Köy İle Belevi Arasına Duble Yol

Kısık Köy İle Belevi Arasına Duble Yol
İzmir’in Torbalı ilçesinde Kısık Köy ile Belevi güzergahında yapılan yol yenileme çalışmaları ile trafik akışının rahatlatılması planlanıyor.

 

 
AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya ve AK Partili Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Kısık Köy ile Belevi arasındaki 47 buçuk kilometrelik güzergahta yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.
 
Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü tarafından yenilenen duble yol üzerindeki yaklaşık 20 kavşakta da düzenleme yapılarak altyapı çalışmalarıyla birlikte yeniden inşa ediliyor.
 
AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, Torbalı ve yöresinin çok hızlı biçimde geliştiğini, İZBAN’la birlikte toplu ulaşımda önemli bir hizmetin hayata geçtiğini belirterek "Bölgemizde uygulanan bütün projeleri yakından takip ediyoruz. Olası sorunlar ve gelişmeler hakkında bilgi alıyoruz. Kısık Köy-Belevi projesi tamamlandığında ise karayolu ulaşımında kaliteyi daha da yükseltmiş olacağız" dedi. Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, ilçenin kamu yatırımları bakımından altın yıllarını yaşadığını savunarak "Sağlıkta, eğitimde, ulaşımda, tarımda, çevrede çok büyük projeler uygulanıyor. Her gün on binlerce aracın kullandığı İzmir-Aydın karayolu yaklaşık 200 kilometreyi aşan bir uzunluğa sahip. Bu yoldaki genişletme çalışmaları tamamlandığında hem trafik akışı rahatlayacak hem de yol baştan aşağı modernize olacak" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 29.11.2016 : 14:18

Etiketler : Kısık    Köy    İle    Belevi    Arasına    Duble    Yol    Bölge   


Yorumlar

5966
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN