Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yeni Bölümde Neler Olacak?

Cesur ve Güzel yayınlanan yeni bölüm öncesi 4. bölüm fragmanıyla izleyenlere oldukça heyecanlı dakikalar yaşatacak.

 

Ekranların sevilen dizisi Cesur ve Güzel yeni bölümüyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Ekranların soluksuz takip edilen dizisinin yeni bölümünde oldukça ilginç dakikalar yaşanacak. Dizinin yeni bölümünde Hülya’nın evinde Cahide’yi karşılayan Bülent’in “her şeyi biliyorum” çıkışı ikili arasındaki ortaklığın pekişeceğinin sinyalini veriyor. 
 
Cesur ve Güzel’în heyecan dolu macerası için geri sayım sürerken yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Gerilimli ve duygusal sahnelerin iç içe geçtiği dizinin son bölümün beklenen olmuş, Sühan ve Cesur arasındaki kıvılcım alev almıştı. İkilinin öpüşmesiyle biten son bölüm ardından Cesur ve Güzel 4. bölüm fragmanı meraklı gözlerle beklenmeye başlamıştı. Kısa bir süre yayınlanan yeni fragmanda geçen hafta yaşanan romantizme kısa bir ara verildiği görülüyor. Cesur’a karşı koymakta güçlük çeken Sühan, her geçen bağlandığı bu gizemli adamın peşinden gitmeyi sürdürüyor. Attığı adımlar sonucunda babasının odasından alınanlar eline geçiyor. Cesur ve Sühan’ın yakınlaşmasından rahatsız olan Banu,
 
Cesur ve Güzel 4. bölüm fragmanında dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise hamilelik oyununu sürdürmeye devam eden Cahide, Hülya ve Bülent arasında yaşanıyor. Hülya’nın evinde Cahide’yi karşılayan Bülent’in “her şeyi biliyorum” çıkışı ikili arasındaki ortaklığın pekişeceğinin sinyalini veriyor.

Yayın Tarihi : 29.11.2016 : 11:22

Etiketler : Cesur ve Güzel    4. bölüm    ünlü    dizi    kıvanç tatlıtuğ    tuba büyüküstün    Sühan ve Cesur    aşk   


Yorumlar

8715
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN