Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayraklı’da Seçim Çalışması Başladı

Bayraklı’da Seçim Çalışması Başladı
AK Parti Bayraklı İlçe Başkanı Özgür Hızal, Bayraklı’da ulaşılmadık hane, dokunulmadık vatandaş bırakmayacaklarını belirterek, “Bayraklı’da Biz kimsesizlerin kimsesi olacağız" dedi.

 

 
Göreve geldikten sonra Bayraklı’da ilk kez yapılan İlçe Danışma Meclisi’nde konuşan Hızal, “Gümüşpala’ dan, Mansuroğlu’ na kadar bu teşkilat vatandaşımızın evi olacak. Garibin garibanın, dertlinin ulaşacağı bir teşkilat olacak. Mahalle başkanlarımızla her mahallemizin soluğunu yanı başımızda hissedeceğiz. Kimin hastası var, cenazesi var, bir merhalesi var biz orada olacağız. İlçe binamızdaki koltuklarda vakit geçirmeyecek, sahada vatandaşlarımızın sofrasında olacağız" dedib
 
"BAYRAKLI’NIN 7 YILI HEBA OLDU"
 
Bayraklı’ nın şehircilik ve kent kimliği olarak kendi özgü bir misyonu, bir geçmişi olduğunu ifade eden Hızal, şöyle konuştu:
 
“Bayraklı İzmir’in yeni kent merkezi olma potansiyelini taşımaktadır. Fakat bu potansiyelin önünde şehirciliğe ve Bayraklı’nın geçmişine yakışan bir yerel yönetim anlayışı da bulunmamaktadır. Belediyecilik, bir ilçenin aynasıdır. Bayraklı’nın kimliğine yabancı, Bayraklı’da yaşayan vatandaşların sıkıntısını bilmeyen, bayraklının sorunlarına kalıcı çözüm bulamayan bir yerel yönetim. Bayraklı için en büyük barikattır.2009’dan bu yana Bayraklı’nın 7 senesi heba olmuştur. Biz biliyoruz ki önümüzdeki 2,5 sene daha heba olmaya mahkumdur. Ama inanın 2019’da bu kaybettiğimiz 10 yılı ilk beş yılda gidereceğiz! Belediyecilik nasıl yapılır, göstereceğiz. Türkiye 15 sene önceki Türkiye değildir. Belediyecilik hizmeti yılda 2-3 kere verilen konserden ibaret değildir. Konser vererek, Bayraklı’yı daha yaşanabilir ilçe yapmış olmuyorsunuz! Bu gerçeği görün, bayraklı ’ya hizmeti geçiştirmeyin! Vatandaşlarımızın sorunlarını Sümen altı yapmayın. Biz AK Parti olarak Bayraklı’nın sorunları üzerinde odaklandık, üzerimize düşen ne varsa, her hal ve şartta bu sorunların üstesinden gelmek için büyük kararlılık içindeyiz."

Yayın Tarihi : 28.11.2016 : 15:40

Etiketler : Bayraklıda    Seçim    Çalışması    Başladı    Bölge   


Yorumlar

9873
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN