Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Gelinimi Üzmüşüm'

'Gelinimi Üzmüşüm'
Star TV'nin yeni dizisi 'Cesur ve Güzel'de son bölüme Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün öpüşme sahnesi damga vurmuştu. O sahneler için Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ da 'Yılın en iyi çiftisiniz' demişti. Anne Tatlıtuğ ses getiren açıklamanın ardından konuya açıklık getirdi.

 

Oğlunun Tuba Büyüküstün'le başrolü paylaştığı 'Cesur ve Güzel'den bir kareyi sosyal medyadan paylaşan Nurten Tatlıtuğ, sosyal medya hesabından 'Yılın en yakışan çiftisiniz, maşallah size. Her ikinizi de Rabbim nazardan korusun' diye yazmıştı. Anne Tatlıtuğ o sözlerin ardından Renkli Sayfalar'a açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi:
 
'Gelinimi Üzmüşüm'
 
'Başak'a gönderme değildi. Kıvanç ve Tuba dizide birbirlerine yakışıyorlardı ben onu söyledim. Tuba'yı hiç tanımıyorum. İzlerken anında bir yorum yaptım. Aklımı yitirmiş değilim, Başak'a asla tepkim yok. Onun yara almasını istemem. Gelinimi üzmüşüm, hata yaptım.'
 
Oğlu Kıvanç'ı, Tuba Büyüküstün ile yakıştıran Nurten Tatlıtuğ'un gelini Başak Dizer'in hiçbir paylaşımına yorum ve beğeni yapmaması da dikkat çekiyor.
 
 
Kaynak: Mynet

Yayın Tarihi : 28.11.2016 : 15:12

Etiketler : gelin    kaynana    kıvanç tatlıtuğ    ünlü    oyuncu    başak dizer    tuba büyüküstün    Nurten Tatlıtuğ    cesur ve güzel   


Yorumlar

8616
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN