Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


AK Parti Taşınıyor

AK Parti Taşınıyor
AK Parti İzmir İl Başkanlığı binası, Aralık ayı başında taşınacak. AK Parti, İşadamı Nail Özkardeş’in kiracısı olacak. Sekiz katlı apartmanın zemin, bir ve ikinci katlarını kiralayan parti, toplam bin 500 metrekarelik alanda hizmet verecek.

 

 
İzmir’de 15 Temmuz darbe girişiminin ardından tutuklanan Küçükbay Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay’ın kiracısı olan AK Parti İzmir İl Başkanlığı, bu gelişme üzerine hizmet binasını Konvoy İş Merkezi’ne taşımıştı.
 
Dört aydır satın almak için yer arayan parti yönetimi uygun bina bulamayınca yine kiraya çıkmaya karar verdi. İzmir’in Bornova İlçesi’nde ’gökdelenler bölgesi’ olarak bilinen Üniversite Caddesi, numara 45’te İşadamı Nail Özkardeş’e ait olan sekiz katlı apartmanın zemin, bir ve ikinci katlarını kiralayan parti, toplam bin 500 metrekarelik alanda hizmet verecek.
 
AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, metro ve otobüs hatlarına yakınlığı görünür ve ulaşılabilir olması nedeniyle burayı tercih ettiklerini belirterek, partiye ait bin bina satın almak için araştırmalarını sürdürdüklerini söyledi. AK Parti, 15 gün içinde yeni yerine taşınacak.

Yayın Tarihi : 28.11.2016 : 13:01

Etiketler : Ak    Parti    Taşınıyor    Bölge   


Yorumlar

9146
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN