Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


TAKEV Ailesinin Anlamlı Buluşması

TAKEV Ailesinin Anlamlı Buluşması
Öğretmenler günü nedeniyle Wyndham Grand İzmir Özdilek Oteli’nde düzenlenen resepsiyon, TAKEV Okulları’nın tüm öğretmen ve çalışanlarını buluşturdu.

 

TAKEV Lisesi, TAKEV Narlıdere ve TAKEV Karşıyaka İlköğretim Okulu’nda eğitim sürecine katkı koyan tüm öğretmenler, Oğuzhan Akdeniz yönetimindeki Ladys and Centilmens grubunun performansıyla kutlama yapıp doyasıya eğlendi. 
 
Kurumda 5, 10 ve 15 yılını dolduran TAKEVliler  ise düzenlenen plaket töreni ile onurlandırıldı. 
 
 
TAKEV Okulları’nın büyük , geniş en önemlisi de birlikteliği uzun yıllara dayalı kenetlenmiş bir aile olduğunu belirten TAKEV Okulları Kurucu Temsilcisi Nur Yaraş , “ahlaklı, sağduyulu, aklı , bilimi, demokrasiyi temel alan; vatansever  bir nesil yetiştirebilmek için bu değerleri benimsemiş öğretmenlerin varlığı artık daha da büyük önem kazandı. Toplum huzuru ve barışının, aydınlık yarınların, bilimsel eğitimin, başarılı ve mutlu bir yaşamın simgesi ve garantisi TAKEV Öğretmenlerinin ve tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun” dedi.
 
Plaket törenini ardından gece boyunca sohbet edip, eğlenen öğretmenler şıklıkları ve zerafetleriyle de göz kamaştırdı.
 

Yayın Tarihi : 28.11.2016 : 11:15

Etiketler : haber    haberler    takev    okul    eğitim    izmir    kolej    TAKEV Ailesinin Anlamlı Buluşması    ben tv    kanalben       


Yorumlar

9686
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN