Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Kıskanılmaya Alıştım'

'Kıskanılmaya Alıştım'
Ünlü şarkıcı Hande Yener, geçtiğimiz akşam Fiyort adlı mekanda sahneye çıktı. Şarkıları ve dans şovlarıyla konuklarını coşturan şarkıcı, konser öncesi ise iddialı açıklamalar yaptı.

 

Hande Yener, önceki gece Trump Towers’taki Fiyort adlı mekanda konser verdi. Dansçılarıyla birlikte sahneye çıkan Yener’e DJ oğlu Çağın Kulaçoğlu da set başında eşlik etti. Yener’i dinlemeye gelen isimler arasında nişanlısı Ümit Cem Şenol ve ailesi de vardı.
 
 
Sahne öncesi kameraların karşısına geçen şarkıcı, soruları yanıtladı. “Türk popunun üç büyüğü Tarkan, Gülşen ve benim” sözüyle eleştirilen Yener, bu konuda mütevazı olmayacağını söyledi: “Cengiz Semercioğlu bana röportajda ilk üçü sordu. Sormaz olsaydı...‘Kendi ismini söyleyerek ayıp etti’ diyorlar. Mütevazı olmak lazım diye düşünenlere katılmıyorum.”
 
 
Eleştirilere Gülüp Geçiyorum
 
Hande Yener, MTV Müzik Ödülleri’ne katıldığı için aldığı eleştirilerle ilgili de konuştu. Şarkıcı, “Ben oraya dünya yıldızlarının yürüdüğü kırmızı halıdan geçiş yaparak girdim. Oradan bir geçsinler, sonra konuşalım. Kıskanılmaya çok alıştım. İzlerken gülüp geçiyorum” dedi.
 
 
Nişanlısı Ümit Cem Şenol’un ailesiyle iyi anlaştığını belirten Hande Yener, “Hepsi çok tatlı insanlar. İyiyiz, mutluyuz. Bugün onları konsere davet ettim” dedi.
 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 28.11.2016 : 09:39

Etiketler : ünlü    Hande Yener    şarkıcı    kıskançlık    MTV Müzik Ödülleri   


Yorumlar

8344
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN