Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Takev Ailesi Buluştu

Takev Ailesi Buluştu
Öğretmenler Günü nedeniyle Wyndham Grand İzmir Özdilek Oteli’nde düzenlenen resepsiyon, TAKEV Okulları’nın tüm öğretmen ve çalışanlarını buluşturdu.

 

TAKEV Lisesi, TAKEV Narlıdere ve TAKEV Karşıyaka İlköğretim Okulu’nda eğitim sürecine katkı koyan tüm öğretmenler, solistliğini Şule Akdeniz’in üstlendiği Oğuzhan Akdeniz yönetimindeki Ladys anda Centilmens grubunun performansıyla kutlama yapıp doyasıya eğlendi. Kurumda 5, 10 ve 15 yılını dolduran TAKEV’liler ise düzenlenen plaket töreni ile onurlandırıldı
 
TAKEV Okulları’nın büyük, geniş en önemlisi de birlikteliği uzun yıllara dayalı kenetlenmiş bir aile olduğunu belirten TAKEV Okulları Kurucu Temsilcisi Nur Yaraş, "Ahlaklı, sağduyulu, aklı, bilimi, demokrasiyi temel alan; vatansever bir nesil yetiştirebilmek için bu değerleri benimsemiş öğretmenlerin varlığı artık daha da büyük önem kazandı. Toplum huzuru ve barışının, aydınlık yarınların, bilimsel eğitimin, başarılı ve mutlu bir yaşamın simgesi ve garantisi TAKEV öğretmenlerinin ve tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun" dedi.
 
Plaket töreninin ardından gece boyunca sohbet edip eğlenen öğretmenler, şıklıkları ve zarafetleriyle de göz kamaştırdı.

Yayın Tarihi : 27.11.2016 : 09:29

Etiketler : Takev    Ailesi    Buluştu    Bölge   


Yorumlar

8144
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN