Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Genel Kurulda ’Barış’ Ödülleri

Genel Kurulda ’Barış’ Ödülleri
Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD), fotoğraf sanatının geliştirilmesi ve bu alanda çalışma yapanların desteklenmesi amacıyla bu yıl Ulusal Fotoğrafçılık Yarışması’nın 6’ıncısını ’Barış’ temasıyla düzenledi. EGİAD genel kurulunda düzenlenen törenle, kazananlar ödüllerini aldı.

 

 
EGİAD’ın bu yıl 6’ıncısını düzenlediği Ulusal Fotoğrafçılık Yarışması organizasyonuyla ’barış’ için deklanşöre basıldı. EGİAD genel kurulunda düzenlenen törenle kazananlara ödülleri verildi. Her yarışmacının en çok 5 adet fotoğraf gönderebildiği yarışmada, birinciye 3 bin TL, ikinciye 2 bin TL, üçüncüye bin TL ödül verildi. Birincilik ödülü Derviş Özcan’ın, ikincilik Osman Arslan’ın, üçüncülük Emre Bostanoğlu’nun oldu. ayrıca Sille Sanat Sarayı Mansiyon ödülü, İZFAK İzmir Fotoğraf Akademisi Özel Ödülü, İZFAK İzmir Fotoğraf Akademisi Mansiyon ödülü, Jüri Özel Ödülü, sergileme ödülleri de verildi.
 
Ödül töreninde konuşan EGİAD 13. Dönem Başkanı Seda Kaya, tüm dünyanın ortak geleceğinin ’barış’ kavramından geçtiğine dikkat çekerek, "Tüm insanların barış içinde bir ülkede, kardeşçe yaşama arzusundan yola çıktıklarını vurguladı. Kaya, "Fotoğraf sanatının olanaklarını kullanarak, fotoğraf tutkunlarının objektifinden barışı fotoğrafladık. Barışın birleştirici, uzlaşmacı yanını fotoğraf sanatı aracılığıyla işlemek, fotoğrafçının kendi yaratıcılığını kullanarak topluma ve hedef kitlelere barışın yüceliğini anlatan eserlerin ortaya çıkmasına katkı sunmak bizim için çok önemli. Yarışmamızın hoşgörü duygularını pekiştirmesini, ülke ve dünya barışına katkı sağlamasını temenni ediyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 26.11.2016 : 15:21

Etiketler : Genel    Kurulda    barış    Ödülleri    Bölge   


Yorumlar

6907
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN