Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir, Fashion Week’e Hazırlanıyor

İzmir, Fashion Week’e Hazırlanıyor
İzmir’de Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği tarafından 5-6-7 Aralık 2016 tarihlerinde Hilton İzmir Oteli’nde gerçekleştirilecek olan ’İzmir Fashion Week’ bu sene de görkemli defilelere sahne olacak.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Ege Hazır Giyim Ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği’nin katkılarıyla gerçekleştirilecek olan organizasyonda, ünlü tasarımcıların ve firmaların yeni sezon kreasyonları sergilenecek. Fashion Week kapsamında ayrıca çeşitli etkinlikler, seminer, workshop, söyleşi, sergiler de organizasyona renk katacak. İzmir’i Avrupa’nın sayılı moda merkezleri arasına sokmak için çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerini söyleyen Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, bu yıl gerçekleşecek olan ’İzmir Fashion Week’in görkemli etkinliklere imza atacağını söyledi. Günde 3 seans olarak gerçekleştirilecek olan defileler İzmirli modaseverlere görsel bir şölen yaşatacak. Defilelerden sonra yapılacak parti ile renklenecek olan Fashion Week, ünlü isimleri bir araya getirecek.
 
YERLİ MANKENLER SAHNE ALACAK
 
Bu sezon 4’üncüsü düzenlenen İzmir Fashion Week’te tamamen yerli mankenlerin görev alacağını açıklayan Özden, "Geçen dönem olduğu gibi yine Merve Büyüksaraç, Ebru Öztürk, Ece Begüm Yücetan ve Simge Tertemiz gibi ünlü mankenleri de podyuma taşıyacağız. Aynı zamanda Türkiye’nin tanınmış modacıları bu büyük organizasyon içinde kreasyonlarını sergileyecek. Tüm İzmirli modaseverleri İzmir’in görkemli etkinliğine davet ediyoruz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 26.11.2016 : 11:58

Etiketler : İzmir    Fashion    Weeke    Hazırlanıyor    Bölge   


Yorumlar

3390
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN