Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Bütün Kadınların Kafası Karışıktır’

'Bütün Kadınların Kafası Karışıktır’
İzmir’de, Konak Belediyesi’nin tiyatroseverlerle buluşturduğu ’Bütün Kadınların Kafası Karışıktır’ oyunu izleyenleri güldürdü.

 

 
Ücretsiz sahnelenen ve ilgi gören etkinlikler kapsamında son olarak gazeteci-yazar Ece Temelkuran’ın 1996 yılında yazdığı ilk kitabından uyarlanan, ’Bütün Kadınların Kafası Karışıktır’ adlı tiyatro oyunu sahnelendi. Oyuncu kadrosunda Deniz Çakır, Şebnem Sönmez, Zeynep Kandoke, İpek Türktan Kaynak ve Kadir Çermik gibi başarılı isimlerin yer aldığı oyun yoğun ilgi gördü. Konak Belediyesi’nin Eşrefpaşa Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi Avni Anıl Sahnesi’ni dolduran izleyicileri usta oyuncular başarılı performanslarıyla bol bol güldürdü. Oyunu seyredenler arasında Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş ile belediye meclis üyeleri de vardı.
 
Hayatalışık olunan ama bir o kadar da eğlenceli ve sıra dışı dört kadın karakterin her türlü baskı altında verdiği yaşam mücadelesini konu alan oyunda, kadınların kafasındaki karışıklık sorgulanıyor. Akıcı senaryosu ve başarılı oyunculuk performanslarıyla İzmirli sanatseverlerden tam not alan oyun ayakta alkışlandı.
 
Oyun sonunda Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş da sahneye çıkarak oyunculara çiçek takdim etti.

Yayın Tarihi : 26.11.2016 : 11:22

Etiketler : bütün    Kadınların    Kafası    Karışıktır    Güldürdü    Bölge   


Yorumlar

9305
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN