Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Renklerin Çizgilerle Dansı'' Mahall Bomonti İzmir’de

İzmir’in kültür ve sanat hayatına hareket getiren Mahall Bomonti İzmir’de sergi maratonu devam ediyor. ''Benim resimlerim aykırılıklarla Dünya’yı yakalıyor'' diyen Özdemir Altan imzalı, ''Renklerin Çizgilerle Dansı'' sergisi sanatseverlerle buluştu.

 

 
Türkerler Holding, yeni projesi Mahall Bomonti İzmir’de kentin sanat hayatını canlandırıyor. 
 
Türkerler, Mahall Bomonti İzmir Tanıtım Ofisi’nde özel konseptle hazırlanan tarihi mekânlarda, İzmirli sanatseverlerle birbirinden değerli sanatçıların eserlerini buluşturuyor. Lebriz Art Solutions ortaklığıyla düzenlenen sergi maratonunda 3 İzmirli sanatçının ardından yeni bir sergi daha sanatseverlerle buluştu. 
 
 
Profesör Özdemir Altan imzalı “Renklerin Çizgilerle Dansı” başlıklı sergi 25 Kasım’da düzenlenen özel bir kokteylle kapılarını açtı. 
 
 
Kokteylde Ben Tv mikrofonlarına konuşan Lebriz Art Solutions yetkilisi Hava Kablan Günay sergi hakkında bilgi verdi. Günay, “Lebriz Art Solutions ve Mahal Bomonti İzmir ortaklığıyla gerçekleştirdiğimiz ikinci sergimiz Özdemir Altan sergisi oldu. Her ay burada sergi organizasyonları düzenlemeye devam edeceğiz. Özdemir Altan sergimizde yaklaşık olarak 30 tane eser yer alıyor. Bunlardan tuval üzerine olanları soyağaçları, kolajları ve özgün baskıları yer alıyor sergide. Sergiyi keyifle gezmenizi dileriz” dedi.
 
 
Değişik doku, strüktür eleman, malzeme, sanat görüşü, ışık vb. aykırılığın, tesadüfi olarak bir araya gelmesiyle oluşan sanat anlayışıyla öne çıkan Profesör Özdemir Altan, "Benim resimlerim bu aykırılıkla Dünya’yı yakalıyor" diye konuştu. 
 
SERGİLER DEVAM EDECEK
 
25 Kasım-22 Ocak tarihleri arasında Özdemir Altan sanatseverlerle buluşacak. 10 Şubat - 6 Mart tarihleri arasında 19. yüzyılda kullanılan Wet Collodion tekniği ve antika fotoğraf makinesi ile çekilen Kerim Suner imzalı fotoğrafların yer alacağı “Zamansız Portreler” fotoğraf sergisi gerçekleştirilecek. Sergi maratonuna çeşitli sergilerle ara vermeden sürdürecek Mahall Bomonti İzmir, sezonu 12 Mayıs’ta Devrim Erbil’le tamamlayacak. 
 

Yayın Tarihi : 26.11.2016 : 11:24

Etiketler : haber    haberler    özdemir altan    renklerin çizgilerle dansı    mahall bomonti    izmir    sergi    kanalben    ben tv       


Yorumlar

5219
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN