Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tartışmanın Odağında Yine Stat Var

Tartışmanın Odağında Yine Stat Var
Karşıyaka'da tartışmanın sebebi bir kez daha stat oldu. Karşıyaka Divan Kurulu, Karşıyaka Başkanlığı görevini bıraktıktan sonra İZVAK Başkanı olan Ali Erten'e isim vermeden tepki gösterdi.

 

Karşıyaka Stadı'nın yapımı yılan hikayesine dönerken, Karşıyaka Divan Kurulu'ndan sert bir açıklama geldi. Divan Kurulu, isim vermeden İZVAK'a ve İZVAK Başkanı Ali Erten'e stat ile ilgili açıklamalara dair tepki gösterdi.
 
İşte o açıklama:
 
"Karşıyaka Divan Kurulu ve Divan Başkanlık Kurulu olarak öncelikle kulübümüzün geleceğinde hayati önemi olan stadımızın bitirilmesinin herkesten önce kulübümüzü ilgilendirdiğiniz bilerek Danıştay'da şu anda raportör tayininin gecikmesiyle incelenmesi zaman alan dosyamızın takibini gün ve gün yapmaktayız.
 
Her üç ayda bir yakında başlıyacak gibi sözlerle yeni bir gelişme varmış gibi aynı haberlerle gündemde kalma uğraşlarına da  KARŞIYAKA DİVAN KURULU olarak bir anlam veremediğimizi ve  bundan sonra da gündeme gelecek stadın tahsisi gibi önemli konuların da  KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ yetkili organları dışında  hiçbir kurumun müzakere konusu yapmasını da kabul etmeyeceğimizi kamuoyuna saygıyla duyururuz."
 

Yayın Tarihi : 25.11.2016 : 14:09

Etiketler : Karşıyaka Divan Kurulu    Karşıyaka Spor Kulübü    İZVAK       


Yorumlar

1296
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN