Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


15 Temmuz Şehitleri Anısına Fotoğraf Sergisi

15 Temmuz Şehitleri Anısına Fotoğraf Sergisi
İzmir’in Torbalı ilçesinde Belediye ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde hazırlanan 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma fotoğraf sergisi 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde açıldı.

 

 
Torbalı Belediyesi Kültür Merkezi’nde 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma sergisi açıldı. Torbalı Kaymakamı Aydın Memük, AK Partili Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun ve İlçe Emniyet Müdürü Özer Yılmaz serginin açılışını birlikte yaptı. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde açılan sergide 15 Temmuz darbe girişimini anlatan 100 civarında fotoğrafın büyütülmüş kopyaları ile darbe sürecini anlatan görseller yer aldı. Daha ilk günden yüzlerce kişinin gezdiği sergi 1 hafta boyunca Belediye Kültür Merkezi Sergi Salonu’nda açık kalacak. Daha sonra Torbalı Meydanı’na taşınacak olan serginin daha fazla insana ulaşması planlanıyor.
 
Torbalı’da yaşayan herkesin 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Sergisi’ni görmesi gerektiğini ifade eden Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, "Burada sergilenen fotoğrafların her biri tarihe tanıklık etmektedir. Bu fotoğraflar 15 Temmuz’daki alçak darbe girişimi sırasında milletin demokrasiye ve vatanına nasıl sahip çıktığının da birer şahididir. Özellikle gençlerimiz bu sergiyi mutlaka gezmeli" dedi.

Yayın Tarihi : 25.11.2016 : 12:05

Etiketler : Temmuz    Şehitleri    Anısına    Fotoğraf    Sergisi    Bölge   


Yorumlar

9995
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN