Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başkan Batur, İlkokul Öğretmenini Unutmadı

Başkan Batur, İlkokul Öğretmenini Unutmadı
Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, her 24 Kasım olduğu gibi bu yılda öğretmenler günü programlarına kendi ilkokul öğretmeni Neriman Oğuzer’i ziyaret ederek başladı.

 

Batur’u ‘’En vefalı ve başarılı öğrencim’’ şeklinde ifade eden Neriman Öğretmen Abdül Batur’un ziyaretinden çok duygulandı.
 
Fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür
 
İlkokul öğretmeni Neriman Oğuzer için 24 Kasım günü, her yıl olduğu gibi  kapısının zilini ilk çalan Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur oldu. Batur, İlkokul öğretmeni Oğuzer’in öğretmenler gününü kutladı. 
 
Neriman Öğretmen ile bir süre okul yıllarına dair anılar ve Narlıdere üzerine sohbet eden Narlıdere Belediye  Başkanı Abdül Batur, bugünkü başarılarında olan emekleri için teşekkür etti. 
 
Batur “En kutsal vazifeyi yapan öğretmenler tam anlamıyla saygıyı sonuna kadar hak ediyorlar. Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür nesiller yetiştiren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, saygıyla anıyorum. Atatürk’ün ışığında çağdaş ve aydınlık çocuklar yetiştiren öğretmenlerimizin önünde bir kez daha saygıyla eğiliyorum” dedi. Batur ilkokul öğretmeninin ellerinden öperek vedalaşırken seneye buluşmak üzere tüm sağlık, sıhhat ve iyi dileklerini öğretmenine ileterek, bir Cumhuriyet kadını ve öğretmeni olan Neriman öğretmene Atatürk’ün emanetini sonuna kadar koruyacaklarını, bu amaçla görevinin başında olduğunu söyleyerek ‘’İçin rahat olsun öğretmenim, bize öğrettiğin doğrunun ışığında ilerliyoruz, biz buradayız ve siz değerli öğretmenlerimiz oldukça bu ülkenin ufku hep açık olacaktır’’ dedi.

Yayın Tarihi : 24.11.2016 : 17:50

Etiketler : haber    haberler    narlıdere    belediye başkanı    abdül batur    ilkokul öğretmeni    24 kasım    ziyaret    ben tv    kanalben       


Yorumlar

2538
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN