Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bornova’da Vezneler Haftasonu da Açık

Bornova’da Vezneler Haftasonu da Açık
Bornova Belediyesi, emlak ve çevre temizlik vergilerinin ikinci taksitinin son ödeme tarihi olan 30 Kasım öncesindeki hafta sonu da açık olacak.

 

 
Bornova Belediyesi, emlak ve çevre temizlik vergilerinin ödemelerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle hafta sonu merkez veznelerini açma kararı aldı. Vatandaşların ödemelerini kolaylıkla yapabilmelerini sağlamak amacıyla alınan kararla, hafta içi Bornova Merkez, Çamdibi ve Pınarbaşı’ndaki şube veznelerinden ödeme yapılabilecek. Son ödeme tarihi olan 30 Kasım’dan önceki hafta sonu 26 Kasım Cumartesi ve 27 Kasım Pazar günü Bornova Büyükpark içinde bulunan merkez vezne açık olacak. Merkez vezne hafta sonu 09.00-12.00 ile 13.00-16.00 saatleri arasında hizmet verecek. Ayrıca borçlarını yapılandırmak isteyen vatandaşlar için son gün olan 25 Kasım’da da vezneler saat 24.00’e kadar açık kalacak. Bornova’da, emlak vergisi ve çevre temizlik vergisi ödemek için gelen vatandaşlara çay, kahve ve meşrubat ikram edilecek.
 
Vergilerini Bornova Belediyesi’ne yatıracak olan vatandaşlar internet üzerinden kredi kartı ile de ödeme yapabiliyor. Vatandaşlar, ’www.bornova.bel.tr’ adresine girerek ’e-ödeme’ sistemiyle emlak vergilerini yedi gün 24 saat yatırabilecek.

Yayın Tarihi : 24.11.2016 : 15:17

Etiketler : Bornovada    Haftasonu    Da    Açık    Bölge   


Yorumlar

3322
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN