Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP İzmir'den AK Parti'ye Geçmiş Olsun Mesajı

CHP İzmir'den AK Parti'ye Geçmiş Olsun Mesajı
Cumhuriyet Halk partisi İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven, AKP Karabağlar İlçe Başkanlığına yapılan silahlı saldırı sebebiyle bir geçmiş olsun mesajı yayınladı.

 

Güven açıklamasında "Şiddetin hiçbir türlüsünü kabul etmek mümkün değil.  AKP İl Başkanı Bülent Delican'ın şahsında tüm AKP'lilere geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum" dedi. Güven mesajında şunlara yer verdi.
 
ASLA KABUL EDİLEMEZ
 
AKP Karabağlar ilçe başkanlığına yapılan silahlı saldırıyı kınıyorum. Şiddetin hiçbir sebebi ve bahanesi olamaz. Üstelik siyasi bir partiye silahlı bir saldırı asla kabul edilemez. Bu gözü dönmüşler her kimse en kısa zamanda yakalanarak hak ettikleri cezaya çarptırılmalarını diliyorum. Demokrasimizin en temel taşlarından olan siyasi partilere yapılacak her saldırıda ve baskıda, CHP olarak demokrasiden ve siyasi partilerimizden yana tavır koymaya devam edeceğiz. 
 
SALDIRIYI  KINIYORUZ
 
Bu tür saldırılara karşı ortak tavır konulması gerektiğini  belirten Asuman Ali Güven " Bu saldırganlar kavgadan, gerginlikten beslenir. Bizler Türkiye'ye huzuru ve kardeşliği hakim kıldıkça bu saldırılarda son bulacaktır. Silahlı saldırıda can kaybı yaşanmaması oldukça sevindirici. Dileriz tekrarı yaşanmaz ve sorumluları bulunur. AKP İzmir İl Başkanı Sayın Bülent Delican'ın şahsında tüm AKP teşkilatına geçmiş olsun dileklerimi sunuyor, saldırıyı  kınıyorum" dedi.
 

Yayın Tarihi : 23.11.2016 : 16:30

Etiketler : haber    haberler    ak parti    karabağlar    ilçe    saldırı    asuman ali güven    chp    izmir    kınama    CHP İzmir\'den AK Parti\'ye Geçmiş Olsun Mesajı       


Yorumlar

7230
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN