Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Balkanlar’dan Hem 'Sıcak Hava' Hem de Sıcak Börek Getirdiler

Balkanlar’dan Hem 'Sıcak Hava' Hem de Sıcak Börek Getirdiler
İzmir’deki 11 Balkan derneğinin yöneticileri, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile buluştu. Ziyarete ''Balkanlar’dan her zaman soğuk hava dalgası gelmez'' sözleriyle başlayan heyet üyeleri, Başkan Kocaoğlu’na “sıcak selamla” birlikte sıcak Boşnak böreği de getirdi.

 

İzmir’de faaliyet gösteren Balkan derneklerinin temsilcileri, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarete katılan 11 derneği temsilen söz alan Buca Rumeli Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İzzet Atan, Başkan Kocaoğlu’nun göreve geldiği günden bu yana Balkan derneklerini samimi olarak desteklediğini hatırlattı. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde başlatılan Balkan Festivali’nin Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla başarıyla devam ettiğini kaydeden Atan, “Balkanlar’dan her zaman soğuk hava dalgası gelmez. Size Balkanlılar’ın sıcak selamını getirdik. Siz kültürümüzü yaşatmak için yaptığınız çalışmalarla gönülleri kazanıyorsunuz. Balkan camiası sizi çok seviyor&rdqu o; dedi.
 
Balkan derneklerinin nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ise “Klasik belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra, sosyal alanlarda da derneklerimize elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışıyoruz. Önemli olan birlikte el ele çalışmaktır” diye konuştu.
 
Dernek yöneticileri, Başkan Kocaoğlu’na çini bir tablonun yanı sıra “sıcak Boşnak böreği” de takdim etti.
 

Yayın Tarihi : 23.11.2016 : 11:05


Yorumlar

4061
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN