Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yolcular Caddeyi Trafiğe Kapattı

Yolcular Caddeyi Trafiğe Kapattı
Beşiktaş’ta uzun süre otobüs bekleyen yolcular durumu protesto etmek için caddeyi trafiğe kapattı. Polisin yolcuları ikna etmesi sonucu protesto sona erdirildi.

 

Olay 2030 sıralarında Büyükdere Caddesi Levent Otobüs durağında meydana geldi. Anadolu yakasına geçmek için durakta otobüs bekleyen yolcular iddilara göre uzun süre otobüsler gelmeyince Büyükdere Caddesi Maslak istikametinde yolu trafiğe kapattı.
 
ISLIK VE ALKIŞLARLA DURUMU PROTESTO ETTİLER
 
Yolcular ıslıklar ve alkışlar ile durumu protesto ettiler. Araç sürücüleri korna çalarak yolun kapatılmasına tepki gösterdiler. Sürücülerin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Polisler de kısa süre yolcular ile konuşarak yolu tekrar araç trafiğine açtı. Yolcular daha sonra gelen otobüslerle olay yerinde ayrıldı.
 
122C HATLI OTOBÜSTE SİLAHLI KİŞİ ALARMI
 
Öte yandan vatandaşların, 122C hatlı otobüste silahlı bir kişi gördükleri ihbarı üzerine polis ekipleri harekete geçti. Polis, Levent otobüs durağına gelen 122C hat nolu otobüsü durdurarak şüpheli gördüğü yolcuları otobüsten indirerek üst araması yaptı. Polislerin otobüsteki yolcularda yaptığı aramada herhangi bir suç unsuruna rastlanmadı. Durdurulan otobüs tekrar yoluna devam etti.

Yayın Tarihi : 22.11.2016 : 22:27

Etiketler : Bekledikleri    Otobüs    Gelmeyen    Yolcular    Caddeyi    Trafiğe    Kapattı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5096
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN