Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Evleri Yanan Çift Sokakta Kaldı

Evleri Yanan Çift Sokakta Kaldı
Antalya’da mutfak tüpünün alev alması sonucu çıkan yangında evleri kullanılamayacak hale gelen 71 yaşındaki Abdullah ve 65 yaşındaki Döndü Önal çifti, sokakta kaldı.

 

 
Yangın, 18 Kasım Cuma günü saat 17.45 sıralarında Baraj Mahallesi Turgut Özal Caddesi’ndeki bir evde meydana geldi. Mutfak tüpünün alev olması sonucu duman çıktığını görenler, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, yangına müdahale ederken ev tamamen kullanılamaz hale geldi. Evinin yandığı haberini, eşi Döndü Önal ile gittikleri Didim’de aldığını söyleyen Abdullah Önal, Antalya’ya döndüğünde evinin ve eşyalarının yandığını görünce gözyaşına boğuldu. Kendilerine uzanacak bir el beklediklerini söyleyen Abdulah Önal, "Evimizde bir yakınımız kalıyordu. Muhtemelen tüpgazı açık unutmuş. Kış günü ne yatak ne çatı kaldı. Her şeyimiz yandı. Kanepeler, bazalar, koltuklar, halılar, her şeyimiz kül oldu. Emekliyim emeklinin durumunu zaten biliyorsunuz. Bu bir imtihan ama çok zor" dedi.
 
Eşinin kalp hastası olduğunu ve sürekli yanında bulunduğunu aktaran Döndü Önal ise "Her gün başka bir komşumuzda kalıyoruz. Akşama ne yaparız, sabaha ne yaparız diye düşünüyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 22.11.2016 : 16:44

Etiketler : Evleri    Yanan    Çift    Sokakta    Kaldı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6795
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN