Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Köstenceli'yi Diri Diri Yaktı

Show TV'nin izlerken nefesleri kesen dizisi İçerde 10. bölümüyle ekranlara geldi. Heyecanın dorukta olduğu İçerde'de bakın bu hafta neler oldu?

 

İçerde'nin 10. bölümünde; Sarp kendisine ve Celal'e oynanan oyunun aktörlerini artık biliyordur. Güzel bir tezgah kurarak hem Alyanak'ı hem de Köstenceli'yi bitirmenin peşindedir. Celal, ortaya çıkmış ve ailesinden başka yaşadığını herkesten gizlemiştir. Ailesi ise hala Celal ölmüş gibi davranır.
 
Sarp ise Alyanak'ın bütün planları suya düşürecek ve Celal'in mekanının üstüne konacaktır. Adamlarıda Alyanak'ı satınca kebapçıyı terkedip Köstenceli'nin yanına gider. Fakat bu durumdan kıllanan Köstenceli, Celal'in öldüğüne inanmaz ve Sarp'ın kuracağı oyuna karşılık bir oyunla cevap verecektir.
 
Sarp'la birlikte iş yapmayı kabullenen Köstenceli yaptığı planı devreye sokar ve Davut'la Minik'i Sarp'ın üstüne salar. Bu esnada Köstenceli ile Alyanak, Celal'e pusu kurmuştur. Davut'un gelmesiyle planının ortaya çıktığını anlayan Sarp, Celal'i öldürmeye gittiklerini anlar. Fakat o esnada devreye Mert girer ve Celal'le adamlarını ölmekten son anda kurtarır. Bunun üzerine Celal'in intikamı çok sert olacaktır.

Yayın Tarihi : 22.11.2016 : 10:54

Etiketler : celal    içerde    mert    sarp    umut    çetin tekindor    çağatay ulusoy    10. bölüm    aras bulut iynemli    bensu soral   


Yorumlar

7028
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN