Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayraklı’da Kabare Heyecanı

Bayraklı’da Kabare Heyecanı
Bayraklı Belediyesi bünyesinde kurulan ve seçmeleri geçtiğimiz haftalarda yapılan belediye tiyatrosu çalışmalarına başladı. 168 kişinin arasından belirlenen 24 kişilik ekip kabare türünde, müzikli tiyatro oyunu sahneleyecek.

 

 
Bayraklı Belediyesi ilçe genelinde oyunculuğa meraklı, yetenekli, kendisine güvenen herkesi seçmelere katılmaya davet ederek, 24 kişilik tiyatro ekibi kurdu. Kültür Müdürlüğü tarafından başlatılan proje kapsamında 16 yaş ve üzeri herkesin katılabildiği seçmelere 168 kişi katıldı. Seçmeler sonrası belirlenen ekip, sahnelenecek müzikli, danslı oyunla görücüye çıkacak. Her anı keyifli, hareketli ve renkli görüntülere sahne olan çalışmalarda tiyatro ekibine Kerem Yalçın yönetmenlik yapıyor. Koreografi ve yardımcı yönetmenliğini Aslı Yalçın’ın üstlendiği müzikal kabare çalışmalar sonucunda izleyiciyle buluşacak.
 
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, ülkenin zor bir süreçten geçtiğini belirterek, vatandaşların yüzünü güldürecek etkinliklere de ihtiyaç olduğunu söyledi. Başkan Karabağ, "Seçmelere katılan herkese teşekkür ediyorum. İlçemizin ilk tiyatro grubunu kurduk. Çalışmalara da başladılar. Belediye olarak her alanda vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz. Oyuncu arkadaşlarımızın sergileyecekleri oyunu merakla bekliyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 21.11.2016 : 10:28

Etiketler : Bayraklıda    Kabare    Heyecanı    Bölge   


Yorumlar

2491
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN