Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayraklı Belediyesi Uyardı

Bayraklı Belediyesi Uyardı
Bayraklı Belediyesi'ne ait emlak, çevre temizlik, reklam, ilan, eğlence, ecrimisil, işgal harcı ve yol harcamalarına katılım borçları yapılandırılıyor. Maliye Bakanlığı tarafından açıklanan vergi affından yararlanmak isteyen vatandaşlar için son tarih ise 25 Kasım. Öte yandan emlak ve çevre temizlik vergisinin 2. taksit ödemelerinin 30 Kasım'a kadar yapılması gerekiyor.

 

 
 
6736 sayılı kanun kapsamında vergi borçlarına yönelik başlatılan yapılandırma fırsatından faydalanmak isteyenler için süre daralıyor.  Yetkililer, borcunu yeniden yapılandırarak, yasal ödeme avantajlarından yararlanmak isteyenleri bu fırsattı kaçırmamaya davet etti. Bu kapsamda Bayraklı Belediyesi Gelir Müdürlüğü, beyanı verilmeyen emlak, çevre temizlik, eğlence ve reklam vergilerinin beyanlarını alıp, yapılandırılabileceğini bildirdi. Son başvuru tarihi 25 Kasım olan yapılandırma işlemleri Sevgi yolu alt sokağındaki gelir müdürlüğüne yapılabiliyor.
 
ÇEVRE VE TEMİZLİK VERGİSİ 2. TAKSİTİ İÇİN SON GÜN 30 KASIM
 
Öte yandan Emlak ve Çevre Temizlik vergileri için ise, 2'nci taksit son ödeme tarihi 30 Kasım. Vatandaşlar vergi ödemelerini Gelir Müdürlüğü haricinde, Osmangazi, Çamkıran ve Postacılar Hizmet Binalarında nakit veya kredi kartıyla yapabiliyor. Bazı bankalara ait kredi kartlarına taksit imkanı da sunuluyor. www.bayrakli.bel.tr internet adresinden tüm bankalara ait kredi kartıyla ödeme yapılabiliyor. Akıllı telefonlardan "Bayraklı Belediyesi" uygulaması ile tüm borçlar anında görüntülenip, kredi kartı ile ödenebiliyor. Posta çeki ve banka ödemelerin de ise; vatandaşların sicil numarası, TC kimlik, ad ve soyadlarını mutlaka yazmaları gerekiyor. Posta çeki ödemelerinin sisteme girilmesi takip eden gün içinde yapılıyor.

Yayın Tarihi : 20.11.2016 : 12:17

Etiketler : bayraklı belediyesi    uyarı    çevre ve temizlik vergisi       


Yorumlar

9021
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN