Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


"Muhalefetin Yaptığı Siyasi İstimar"

Başbakan Binali Yıldırım, cinsel istismar düzenlemesine yapılan eleştirilere karşı konuştu: Buradan ucuz siyaset yapmak eski Türkiye'nin alışkanlığıdır. 3 bin mağdur insan seçim kampanyalarında her gün önümüze çıktı. Bunların yaptığı siyasi istismar.

 

Binali Yıldırım Okan Üniversitesi Hastanesi’nin açılışında konuştu. Muhalefetin "cinsel istismar düzenlemesi"yle ilgili eleştirilerine yanıt veren Yıldırım, şunları söyledi: "Ülkemizin kanayan bir yarasını görmezden gelmek bize yakışmaz. Bize yakışan, böyle bir sorun varsa bunu çözmektir.
 
Şimdi bunun üzerine atlayıp buradan ucuz siyaset yapmak eski Türkiye’nin alışkanlığıdır. Bu alışkanlık artık para etmiyor, piyasası yok. 3 bin mağdur insan seçim kampanyalarında her gün önümüze çıktı.
 
Bugün bunun istismarını yapan ana muhalefet partisinin milletvekillerine de aynı şeyleri söylediler. Şimdi sorun İzmir milletvekiline, sorun diğer milletvekillerine, onlar anlatsınlar ama korkar anlatamazlar. 
Bir kör dövüştür, bir anlamsız, bir yalan rüzgarı, bir siyasi istismar. Cinsel istismar değil bunların yaptığı siyasi istismar. Kusura bakmasınlar."
 

Yayın Tarihi : 19.11.2016 : 15:00

Etiketler : başbakan    binali yıldırım    hastane    açılış    konuşması    cinsel    istisma    önerge    konuşması   


Yorumlar

8704
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN