Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Canlı Mankenlerle Doğada Fotoğraf Kampı

Canlı Mankenlerle Doğada Fotoğraf Kampı
Düğün fotoğrafçılarına, çiftlerin doğada farklı pozlarla fotoğraflanma talebine yaratıcı fikirler sunmaları için eğitim semineri verildi. Fotoğraf sanatçıları Barış Varol ve Mehmet Irgaç, 120 profesyonele doğada stüdyo ortamındaki gibi çekim yapabilmenin tekniklerini anlattı.

 

14- 18 Kasım tarihleri arasında Antalya’da Alva Donna Otel’de düzenlenen eğitim seminerine, 30 kişiden oluşan 4 ayrı grup katıldı. Fotoğraf sanatçıları Barış Varol ve Mehmet Irgaç’ın verdiği eğitimde, yaratıcı fikirlerin yanı sıra teknik detaylar da gösterildi. Eğitimi düzenleyen Akın Albüm Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Akın, yeni evlenen çiftlerin doğada fotoğraf çekimi istediklerini belirterek şöyle dedi:
 
"Bu bir geçiş süreci mi onu zamanla göreceğiz. Zaman ve teknoloji çok hızlı ilerliyor. Ne hale geliriz bilmiyoruz ama, dışarıda fotoğrafın nasıl stüdyo tadında çekilebileceğinin eğitimlerini veriyoruz. Canlı mankenlerle poz teknikleri ve ışık tekniklerini öğretiyoruz."
 
27 yıldır fotoğraf çeken Barış Varol, düğün fotoğrafçılığının dünyadaki gelişmelerini de izlediğini belirterek, iyi fotoğrafçıların yetişmesi, kalitenin artması ve iyi kazanmalarına yardımcı olmaya çalıştıklarını söyledi.
 

Yayın Tarihi : 19.11.2016 : 10:16

Etiketler : Canlı    Mankenlerle    Doğada    Fotoğraf    Kampı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6447
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN