Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ünlü Çift Boşanıyor mu?

Ünlü Çift Boşanıyor mu?
TRT Haber Dairesi Başkanı Erhan Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda 2014 yılında Şirince'de nikah masasına oturduğu Gülben Ergen'e boşanma davası açtığını bildirdi.

 

'Renkli Sayfalar' programının bu sabah ortaya attığı iddianın ardından Erhan Çelik, sosyal medya hesabından resmi bir  açıklama yaparak boşanma haberlerini doğruladı.
 
 İşte O Açıklama
 
 "Bugün çıkan haberlerle ilgili doğru bilgiyi birinci elden alabilmeniz adına aşağıdaki duyuruyu sizinle paylaşmak istedim.
 
 Kendisine büyük sevgi, saygı ve sadakatle bağlı olduğum Sayın Gülben Ergen hanımefendi ile güzel başlayan evliliğimizi son dönemde bir hayli yıprattık ve tükettik. Bu nedene doğru tercihin yollarımızı ayırmak olduğunu düşünüyorum. Kendimizi daha fazla birlikte yaşamaya zorlamanın doğru olmayacağından hareketle mahkemeye başvurumu yaparak boşanma davası açtım. Her ikimizin de yolunun hayırlı ve açık olmasını diliyorum"
 
 
"Yoluma Yalnız Devam Edeceğim"   
 
Erhan Çelik'in ardından bir açıklama da Gülben Ergen'den geldi. Ünlü sanatçı, sosyal medya hesabına şu notu düştü:
 
"Yoluma tek başıma devam etmeye karar verdiğim doğrudur...Kararım en hayırlısıdır... Bundan sonra yolum hep aydınlık ve ışıklıdır. Olan her ne ise benim ve oğullarım için en hayırlı olandır."
 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 19.11.2016 : 09:41

Etiketler : ünlü    gülben ergen    Renkli Sayfalar    erhan çelik    boşanma davası    mustafa erdoğan    sosyal medya   


Yorumlar

9155
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN