Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Süper Otoyolda Süper İhlaller

Süper Otoyolda Süper İhlaller
Ağırlıklı olarak TIR, kamyon gibi ağır tonajlı araçların kullandığı Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolları denetimsizlik şikayetleriyle dikkati çekiyor. Sık sık kural ihlalleriyle karşılaşan sürücülerin şikayetleri, bu ihlalleri görüp ceza uygulayacak trafik polislerinin olmaması konusunda yoğunlaşıyor.

 

KULLANMALARI ZORUNLU
 
Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün 26 Ağustos’ta açılmasıyla TIR, kamyon gibi ağır tonajlı araçlar ile şehirlerarası otobüslerin burayı kullanması zorunlu hale getirildi.
 
AĞIR TONAJLI ARAÇLARIN ŞOV GÜZERGAHI
 
4 şeritli köprü ve bağlantılı yollarda ilerleyen ağır vasıta sürücülerinin bir çoğu araçlarını kullanırken trafik kurallarını hiçe sayıyor.
 
KURALLAR SIKLIKLA İHLAL EDİLİYOR
 
Hatalı sollama, şerit ihlalleri ve aşırı hız söz konusu güzergahta en sık karşılaşılan trafik ihlalleri. Trafik güvenliğinin tüm sürücüler için tehlikeye düştüğü anları tespit edip müdahale edecek polisle karşılaşmak ise neredeyse imkansız.
 
50 KİLOMETRE POLİSSİZ...
 
Çekmeköy ile Başakşehir arasında yaklaşık 50 kilometrelik bir mesafe var. Söz konusu yolu kullanan bir çok sürücüye göre günün her hangi bir saatinde bu mesafede polis görmek neredeyse imkansız. Gerçekten öyle mi ? Sorunun yanıtını DHA araştırdı. Çekmeköy’den yola çıkan bir sürücü Başakşehir’e kadar eğer ortada kaza ya da asayişi ilgilendiren bir olay yoksa polisle karşılaşmıyor, polis görmüyor.

Yayın Tarihi : 18.11.2016 : 19:12

Etiketler : Süper    Otoyolda    İhlaller    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5957
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN